☶ آگهی شرکت بهره برداری کارخانه ذوب و ریخته گری(نظم آوران صنعت و معدن گل گهر) - اعلام نتایج مصاحبه


اعلام نتایج نهایی

داوطلبان گرامی جهت مشاهده نتایج مصاحبه آزمون شرکت نظم آوران صنعت و معدن گل گهر کلیک کنید.

اعلام نتایج اولیه

داوطلبان گرامی نتایج مصاحبه آزمون شرکت نظم آوران صنعت و معدن گل گهر متعاقبا از طریق سایت اعلام می گردد.

آگهی استخدام


آگهی شرکت بهره برداری کارخانه ذوب و ریخته گری(نظم آوران صنعت و معدن گل گهر)*داوطلبین گرامی تمدید زمان ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت شده تا تاریخ 1398/09/27 

روز چهارشنبه ساعت 16 می باشد**


*اصلاحیه:

کارکنانی که در پروژه های کارخانه ذوب و فولاد سازی شهرستان سیرجان(کارفرما) فعالیت می نمایند به ازای هر سال سابقه تامین اجتماعی در پروژه فوق، 1سال و حداکثر 5 سال به شرط سنی آنان اضافه می گردد.


شرکت نظم آوران صنعت و معدن گل گهر (بهره برداری کارخانه ذوب و فولاد سازی سیرجان) در نظر دارد از طریق برگزاری آزمون ، مصاحبه تخصصی و روانشناختی در مقاطع و رشته های زیر برای خود و یا پیمانکاران تحت پوشش خود نسبت به شناسایی و بکارگیری نیروی متخصص مورد نیاز مرد اقدام نماید. لذا واجدین شرایط می توانند برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر از شرایط آزمون و ثبت نام ، از تاریخ 98/09/16 لغایت 98/09/21 به آدرس اینترنتی www.karasa.ir مراجعه و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی نسبت به نام نویسی اقدام نمایند.


مقطع

رشته تحصیلی

توضیحات

دیپلم

رشته های عمومی

فقط بومی شهرستان سیرجان- الویت برای رشته های برق و مکانیک(در شرایط امتیازی یکسان)

فوق دیپلم

متالورژی(کلیه گرایش ها)

فقط بومی شهرستان سیرجان

شیمی(کلیه گرایش ها)

فقط بومی شهرستان سیرجان

مکانیک(کلیه گرایش ها)

فقط بومی شهرستان سیرجان

برق(کلیه گرایش ها)

فقط بومی شهرستان سیرجان

لیسانس

برق(کلیه گرایش ها)

بومی استان کرمان(بومی شهرستان سیرجان دارای الویت می باشد)

مکانیک(کلیه گرایش ها)

بومی استان کرمان(بومی شهرستان سیرجان دارای الویت می باشد)

صنایع گرایش صنایع - بهره وری -  تحلیل سیستم ها

بومی استان کرمان(بومی شهرستان سیرجان دارای الویت می باشد)

متالورژی(کلیه گرایش ها)

بومی استان کرمان(بومی شهرستان سیرجان دارای الویت می باشد)


شرايط شركت در آزمون:

1-    شرایط عمومی:

1-1-     تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران

1-2-    تديّن به دين مبين اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی 

1-3-    دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي ويا معافيت دائم غیر پزشکی

1-4-     عدم اشتهار به فساد اخلاقي، نداشتن سابقة محكوميت و سوء پيشينة كيفري كه موجب محروميت از حقوق اجتماعي شده باشد. (با تأييد مراجع ذي‌صلاح)

1-5-    عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شركتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

1-6-    داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمانی مورد تائید امور ایمنی و بهداشت بهره بردار در زمان شروع به کار 

1-7-     عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر و روانگردان و ... (با تایید مراجع ذی صلاح)

 

2-               شرایط سنی

  حداکثر سن مجاز برای داوطلبان دیپلم 25 سال( متولدین 1373/09/16 و بعد از آن)، فوق ديپلم 28 سال (متولدین 1370/09/16 و بعد از آن) و برای داوطلبان مقطع لیسانس 30 سال (متولدین 1368/09/16 و بعد از آن) می باشد.

* مدت زمان خدمت سربازی)حداکثر 24 ماه) به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.

کارکنانی که در پروژه های کارخانه ذوب و فولاد سازی شهرستان سیرجان(کارفرما) فعالیت می نمایند به ازای هر سال سابقه تامین اجتماعی در پروژه فوق، 1سال و حداکثر 5 سال به شرط سنی آنان اضافه می گردد.3-        شرایط بومی بودن


*   براي متقاضيان استخدام در مقاطع دیپلم و فوق دیپلم به افرادي بومي اطلاق مي‌گردد كه دارای یکی از شرایط زیر باشند:

1-    محل تولد/محل صدور شناسنامه فرد متقاضی یا همسر متقاضی یکی از توابع شهرستان سیرجان باشد.

(در صورتی که محل تولد یا صدور شناسنامه همسر متقاضی یکی از توابع شهرستان سیرجان باشد ، داوطلب می بایست مدارک بومی بودن همسر خود (صفحه اول و دوم شناسنامه) را ارسال نماید.

2-    فرزند و همسر افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی که در یکی توابع شهرستان سیرجان خدمت نموده اند.

(در صورتی که به تبعیت از پدر یا مادر و یا همسر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستانی غیر از سیرجان متولد شده اید باید مدارک اشتغال پدر، مادر یا همسر خود را ارسال نمایید).

3-    در صورتی که دارای حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) بصورت متوالی یا متناوب در شهرستان سیرجان باشید، باید مدارک تحصیلی مرتبط را پس از تایید اداره آموزش پرورش شهرستان سیرجان ارسال نمایید. 


*    براي متقاضيان استخدام در مقطع لیسانس به افرادي بومي اطلاق مي‌گردد كه دارای یکی از شرایط زیر باشند:

1-    محل تولد/محل صدور شناسنامه فرد متقاضی یا همسر متقاضی یکی از شهرستان های استان کرمان باشد.

(در صورتی که محل تولد یا صدور شناسنامه همسر متقاضی یکی از شهرستان های استان کرمان باشد ،داوطلب می بایست مدارک بومی بودن همسر خود (صفحه اول و دوم شناسنامه) را ارسال نماید)

2-    فرزند و همسر افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی که در یکی شهرستان های استان کرمان خدمت نموده اند.

(در صورتی که به تبعیت از پدر یا مادر و یا همسر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستانی غیر از استان کرمان متولد شده اید باید مدارک اشتغال پدر، مادر یا همسر خود را ارسال نمایید)

3-    در صورتی که دارای حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) بصورت متوالی یا متناوب در یکی از شهرستان های استان کرمان می باشید، باید مدارک تحصیلی مرتبط را پس از تایید اداره آموزش پرورش شهرستان مورد نظر ارسال نمایید. 

تذکر مهم: در صورتیکه هر یک از داوطلبان در زمان ثبت نام مدارک و مستندات مربوط به بومی بودن را ضمیمه ننمایند کارت ورود به جلسه برای آنان صادر نخواهد شد.

4- شرایط مدرک تحصیلی:

4-1-        مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراكز آموزش عالي موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.

4-2-         دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. 

4-3-        تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاه­های آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.

4-4-         مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.


تذکر: داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ فراغت از خدمت نظام وظيفه و کارت معافیت دائم ­آنان بعد از تاریخ 98/09/21 باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

 

4-5-        در شرایط مساوی اولویت با افرادی است که دارای معدل بالاتری هستند.

4-6-         زمان جذب نفرات قبول شده با توجه به راه اندازی خطوط و براساس پروسه یک ساله و تدریجی خواهد بود.


5-       نحوة ثبت نام و مهلت آن:

داوطلبان از تاريخ درج اين آگهي حداكثر تا پايان روز پنج شنبه 98/09/21 فرصت خواهند داشت به ترتيب ذيل براي شركت در آزمون ثبت نام نمايند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود).

5-1-        مطالعة دقيق آگهي و شرايط مندرج در آن

5-2-        واريز مبلغ 700،000 ريال (هفتصد هزارريال) به صورت الكترونيكي به‌عنوان حق ثبت نام در آزمون.


          *وجه واريزي به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد.


تبصره 1 : هر فرد تنها حق ثبت نام و شركت در آزمون يك مقطع، رشته و گرايش را دارد. 

5-3-        داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذيل را اسكن كرده و فايل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند. (حجم عكس 4×3 نبايد بيشتر از 40 كيلوبايت و بقيه موارد اسكن شده نبايد بيشتر از 80 كيلوبايت باشد)

·        عكس داوطلب 4×3

·        شناسنامه

·        كارت ملي 

·        كارت پايان خدمت وظيفه عمومي ويا معافيت دائم غیر پزشکی

·        مدرک فارغ التحصيلي

·        مدرک بومی بودن

ثبت تكميل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت www.karasa.ir به طور صحيح و دقيق و دريافت كد رهگيري پس از اتمام مراحل ثبت نام اينترنتي ضروري مي‌باشد. (دریافت کد رهگیری به منزله تایید نهایی ثبت نام نمی باشد.


5-4-     داوطلبان بايد پس از ثبت نام به سايت مذكور مراجعه كرده با ورود كد رهگيري از وضعيت ثبت نام نهایی(تایید شده) خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاييديه نهايي ثبت نام خود اقدام نماييد. 

5-5-        تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه، زمان، مکان و نحوه برگزاری آزمون در سایت مذکور اعلام می­گردد.


تبصره 2 : لازم است داوطلبان گرامي در مرحله ثبت نام اينترنتي در تكميل اطلاعات دقت نمايند. مسئوليت درستي اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتايج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان براي مصاحبه بايستي اصل مدارك خواسته شده و كپي آنها را به همراه داشته باشند. 

 

6-       نحوه برگزاري آزمون:

6-1-           آزمون بصورت چهارگزينه‌اي و با احتساب نمره منفي براي پاسخ‌هاي نادرست برگزار مي‌گردد.

6-2-         آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی (شامل هوش، معارف اسلامی و اطلاعات عمومی، زبان انگلیسی و فن آوري اطلاعات) و سؤالات تخصصي شامل دروس تحصيلي تخصصي رشتة دانشگاهي مورد نظر خواهد بود.

6-3-    امتياز آخرين نفر پذيرفته شده نبايد از 60 درصد امتياز نفر اول كمتر باشد.

تبصره: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می شود. 


7-       توضيحات مهم :

7-1-   چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

7-2-    بدیهی است قبولی در مصاحبه حضوری به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

7-3-   کلیه مشاغل عملیاتی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.

7-4-    محل کار کارخانه ذوب و ریخته گری سیرجان می باشد و نحوه اشتغال و محل خدمت افراد را شرکت تعیین می کند


8-      متقاضیانی که در شرکت های همکار و هم گروه منطقه گل گهر اشتغال به کار دارند ، تنها در صورتی امکان ثبت نام و شرکت در آزمون برای آنان فراهم می باشد که یکی از مدارک و شروط ذیل را ارایه نمایند :

الف ) فرم تسویه حساب نهایی از شرکت مبدا به تایید واحد منابع انسانی شرکت متبوع

ب) ارایه رضایت نامه کتبی به امضای مدیرعامل شرکت متبوع

9-       مقطع تحصیلی پایین تر از مدرک تحصیلی فعلی افراد به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد بود و در صورت مشاهده در هر مرحله ، متقاضی از لیست شرکت کنندگان حذف می گردد.

10-     دريافت كارت آزمون:

10-1-     دريافت كارت ورود به جلسه براي داوطلبان، از طريق سايت مذكور طبق كد رهگيري ارائه شده، در تاريخهاي تعيين شده امكان‌پذير است.

10-2-    محل و زمان دقيق آزمون همزمان با دريافت كارت در سايت قابل مشاهده است.

11-     اعلام نتايج آزمون : 

11-1-    نتايج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاري مصاحبه متعاقباً از طريق سايت مذكور (www.karasa.ir) اعلام خواهد شد.

11-2-    داوطلبان در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره تلفن  66560465  -66530043- 021 تماس حاصل نمايند.


داوطلب گرامی جهت ثبت نام کلیک کنید