☶ آگهی ارزيابي و جذب نيروي انساني پيمانكاران اصلي و داخلي مجتمع هاي مس سرچشمه و شهربابك- اعلام نتایج آزمون


اعلام نتایج اولیه

داوطلب گرامی جهت مشاهده نتیجه آزمون کلیک کنید

داوطلب گرامی جهت مشاهده نتیجه اعتراض الکترونیکی کلیک کنیدبرگزاری آزمون
زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ 1399/11/10 می باشد.
دریافت کارت

داوطلب گرامی جهت دریافت کارت ورود به جلسه کلیک کنید

اطلاعیه:

داوطلبین گرامی 

- به همراه داشتن ماسك و دستكش در جلسه آزمون الزامی می باشد.
- به هنگام ورود به محوطه برگزاري آزمون فاصله اجتماعي رعايت گردد و از تجمع در محل آزمون جداً خودداری نمایند.
- براي حضور در آزمون به سامانه خود ارزيابي بيماري كرونا به آدرس salamat.gov.ir مراجعه نموده و پس از وارد كردن اطلاعات خواسته شده ، از گواهي سلامت خود پرينت بگيرند و در روز آزمون اين گواهي را همراه خود داشته باشند.

آگهی استخدام

***داوطلبین گرامی  پس از ثبت نام و دریافت کد پیگیری،  تائیدیه مدارک ثبت نام دو مرحله ای می باشد. لازم است پس از مشاهده تائید اولیه مدارک، در روزهای آینده مجدد  به سایت مراجعه نموده و از وضعیت تائید نهایی خود مطلع شوید.

***داوطلبان گرامی زمان پایان اصلاح اطلاعات ثبت شده تا تاریخ 1399/09/12روز چهارشنبه ساعت 14می باشد***

*** داوطلبین گرامی،  ثبت اعتراض الکترونیکی جهت افرادیکه عدم تائید نهایی در ثبت نام شده اند،
 تا تاریخ 1399/10/23  روز سه شنبه ساعت 16 فعال بوده  و قابل تمدید نمی باشد ***

آگهی ارزيابي  و جذب   نيروي انساني پيمانكاران اصلي و داخلي مجتمع هاي مس سرچشمه و شهربابك

شرکت صنایع مس افق کرمان (سهامي عام) به منظور ارزيابي و جذب  نيروي انساني پيمانكاران اصلي و داخلي متعهد و كارآمد و به منظور ايجاد فرصت هاي استخدامي برابر براي كليه نيروهاي پيمانكار اصلي واجد شرايط با تاكيد بر رعايت فرايند جذب و بكارگيري نيروي انساني ضوابط و معيارهاي انتخاب و استخدام نيروي انساني از بين نيروهاي شركت هاي پيمانكار اصلي شركت ملي صنايع مس ايران در مجتمع هاي مس سرچشمه و شهربابك دعوت به همكاري مينمايد . لذا از افرادي كه شرايط شركت در آگهي ارزيابي و جذب  را دارند دعوت مي گردد از مورخ 1399/08/25 لغايت 1399/09/05 به آدرس اينترنتي www.karasa.ir (مركز آزمونهاي  تخصصي دانشگاه صنعتي شريف ) مراجعه و نسبت به ثبت نام در ارزيابي و آزمون اقدام نمايند..

 

شركتهاي مورد تائيد جهت شركت در آزمون

شركت هاي پيمانكار شامل:  

الف- شركت هاي داراي قرارداد دوره اي مستقيم (دست اول) با شركت ملي صنايع مس ايران 

ب- شركت هاي معدني اصلي  داراي قرارداد حفاري ، انفجار، باطله برداري و استخراج با شركت ملي صنايع مس ايران

ج- شركت هاي داراي قرارداد تامين نيروي انساني مستقيم با شركت ملي صنايع مس ايران

د- شركت هاي داراي قرارداد فروش محصول توليدي با شركت ملي صنايع مس ايران (صرفا وابسته به موسسه صندوق بازنشستگي شركت ملي صنايع مس ايران) كه در حال حاضر حداكثر در محدوده 10 كيلومتري مجتمع هاي مس سرچشمه و شهربابك 

مي باشند. 

 لذا به همين منظور صرفا افرادي كه در يكي از شركت هاي مورد نظر مشغول به فعاليت هستند و فقط در يكي از حوزه هاي پاراگراف بالا در حال حاضر اشتغال دارند شرايط ثبت نام در ارزيابي و آزمون را دارند.

بدیهی است سوابق کاری خارج از موارد قید شده بالا  اعم از پروژه ها، قراردادهای غیر دوره ای، قرارداد های حمل، خاک برداری و معدنی غیر اصلی،  و کلیه پیمانکاران دست دوم مورد تائید نمی باشد.

 

جدول شماره 1

ردیف

رشته/گرایش 

تعداد

جنسیت

توضیحات

مقطع مورد نياز جهت ثبت نام

1

کلیه گرایش ها

160

مرد

بخش مشاغل مرتبط با تولید

صرفا ديپلم

2

کلیه گرایش ها

40

مرد/زن

بخش مشاغل پشتیبانی

ديپلم و بالاتر

 

الف: شرايط شرکت در ارزيابي

شرايط عمومي :

1-     تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران

2-     تدين به دين مبين اسلام يا يکي از اديان رسمي کشور مصرّح در قانون اساسي

3-     دارا بودن کارت پايان خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت دائم (براي متقاضيان مرد)

4-   عدم اشتهار به فساد اخلاقي، نداشتن سابقه محکوميت و سوء پيشينه کيفري که موجب محروميت از حقوق اجتماعي شده باشد (با تأييدمراجع ذي‌صلاح)

التحصیلی) در مقطع مورد نياز به هنگام ثبت نام

6-     داشتن تندرستي و توانايي کامل جسمي و رواني به تاييد شركت

7-  حداكثر سن براي شركت در ارزيابي براي افراد مستقر در شركت هاي مورد تائيد 33 سال متولدین (1366 و بعد از آن) تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ مي باشد .

تبصره1: مدت زمان خدمت سربازي به حداكثر سن داوطلب اضافه مي گردد، همچنين مدت سابقه كار داوطلبان  تا مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ در صورت پرداخت حق بيمه (حداكثر 15 سال) به سن داوطلب اضافه مي گردد.   

تبصره 2: داوطلب در زمان ثبت نام تحت هيچ شرايطي نبايد تا تاريخ (۱۳۹۹/۰۷/۳۰) بيش از 50 سال سن داشته باشد. 

تبصره 3: جانبازان از حداکثر سن معاف می باشند. (لازم به ذکر است که این مورد جهت خود داوطلب شرکت کننده در آزمون می باشد)

شرايط اختصاصي :

ارزيابي بر اساس سوابق شغلي در قراردادها ، بومي بودن افراد ، فرزندان بازنشسته ، شاغل ، از كار افتاده ناشي از كار، فوت ناشي از كار و همچنين خانواده ايثارگران، با لحاظ شرايط ذيل انجام خواهد شد:

1: سوابق تجربي : دارا بودن حداقل10 سال سابقه كار(حداقل 3650 روز سابقه بيمه) در شركت هاي ذكر شده تا تاريخ ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ (ملاك سابقه در شركت هاي مذكور صرفا بر اساس سابقه فرد در يكي از قراردادهاي شركت ملي صنايع مس ايران-  قيد شده در شرايط آگهي- بديهي است ساير سوابق فرد متقاضي در آن شركت در خارج از محدوده قراردادي مذكور مورد تائيد نمي باشد).

تبصره 1: ملاك سابقه افراد ، صرفا محل قيد شده در سوابق تامين اجتماعي  هر فرد در شركت هاي مورد تائيد در سرچشمه و شهر بابك مي باشد، ساير موارد مي بايست توسط منابع انساني مجتمع ها و بر اساس اسناد مثبته از جمله كارت تردد ، مجوز ورود و ...تاييد رسمي گردد.

تبصره 2: مجموع سوابق افراد در شركت  ها و قراردادهاي مورد تائيد در هر شرايطي نبايد  از 3650 روز كمتر  باشد.

 تبصره 3 :  رانندگان شركتهاي پيمانكار حمل و نقل مورد تاييد كه از سر شبكه شركت راهوار مس (مورد تاييد اداره راهداري) استفاده مي نمايند،  در صورت داشتن شرايط مورد نياز(سابقه تامين اجتماعي آن شركت ) و در صورت تقاضا مي بايستي حتم اداراي كد فعال و  مالك خودرو باشند بديهي است در صورت جذب هر يك از مالكين امتياز خط و خودرو از فرد مذكور سلب مي گردد.

تبصره 4 : پيمانكاران شركت هاي طرف قرارداد اصلي با شرايط ذكر شده آگهي به هيچ عنوان حتي در صورت پرداخت حق بيمه توسط شركت اصلي مجاز به ثبت نام در آزمون نمي باشند.

تبصره 5: متقاضیانی که از مورخ 89/08/01 لغایت 99/07/30 در یکی از قراردادهای شرکت های مورد تائید مشغول به کار بوده اند و دارای بیمه پیوسته بوده اند، در ایام تعلیق (حداکثر تا 30 روز) ناشی از استعلاجی و ... قرار گرفته اند، مجاز به ثبت نام می باشند. (با ارائه اسناد مثبته)

2: اشتغال: متقاضي مي بايست حتما در زمان ثبت نام در يكي از شركتهاي پيمانكاري مورد تاييد اشتغال داشته باشد و صرفا در يكي از قراردادهاي دوره اي مستقيم (دست اول) ،  شركت هاي معدني اصلي  داراي قرارداد حفاري ، انفجار، باطله برداري و استخراج با شركت ملي صنايع مس ايران ، شركت هاي تامين نيروي انساني مستقيم با  شركت ملي صنايع مس ايران و شركت هاي داراي قرارداد فروش اصلي با شركت ملي صنايع مس ايران (وابسته به موسسه صندوق بازنشستگي شركت ملي صنايع مس ايران)كه در حال حاضر حداكثر در محدوده 10 كيلومتري مجتمع ها مي باشد، مشغول به فعاليت باشند .

3: مدرك تحصيلي:  پذيرفته شدگان  نهايي جذب شده صرفا جهت  مشاغل اجرايي (توليدي - پشتيباني ) با شرايط احراز ديپلم  به خدمت گرفته خواهند شد و تا 10 سال با ارائه تعهد محضري مجاز به ارائه مدرك تحصيلي بالاتر نمي باشند.

4: سلامت: نيروي انساني مورد نظر علاوه بر داشتن شرايط عمومي جذب بايستي از سلامت جسمي  با تاييد واحد ايمني  و طب صنعتي برخوردار باشند.

توضيحات مهم: 

1-    متقاضيان بر اساس ضوابط و مقررات قانون كار به صورت قرارداد تامين نيرو جذب مي گردند و ضمنا پذيرفته شدگان نهايي با علم به كاهش احتمالي  حقوق و مزايا ، حق هر گونه اعتراضي را از خود سلب مي نمايند .

2-    چنانچه در هر مرحله از جذب و در هر زمان محرز شود متقاضي به اشتباه و يا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي مي باشد از انجام مراحل بعدي محروم و از روند جذب حذف خواهد شد.

3-   هر فرد تنها حق ثبت نام و شركت در يكي از اعلام نياز هاي نيروي انساني (توليدي ، پشتيباني ) را دارد.

4-   در مواردي كه دريك خانواده دو نفر شامل شرايط شركت در ارزيابي و  آزمون مي باشند ،تنها يك نفر در صورت  قبولي نهايي پذيرفته خواهد شد.

5-    در صورت انصراف هريك از قبول شدگان نهايي ، به هر دليلي اعم از كاهش حقوق و ... حق اشتغال در شركت فعلي از فرد مذكور  ، سلب خواهد شد.

6-  جذب افراد داراي معافيت پزشكي در صورت قبولي پس از تائيد مركز طب صنعتي و در صورت انطباق با شرايط شغل امكان پذير مي باشد.

7- داوطلب با علم و آگاهي كامل از شرايط و نحوه ي ثبت نام، در صورت ثبت نام در آزمون بدون داشتن شرايط آگهي حق هر گونه اعتراض نسبت به پرداخت وجه ثبت نام را نخواهد داشت .

ب : نحوه ثبت نام و مهلت آن 

متقاضيان پس ازمطالعه دقيق آگهي و شرايط مندرج در آن حداكثر تا پايان روز ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ فرصت خواهند داشت به آدرس اينترنتي www.karasa.ir (مركز آزمونهاي تخصصي دانشگاه صنعتي شريف ) مراجعه وبراي شركت در آزمون و ارزيابي  ثبت نام نمايند .

1-     واريز مبلغ 1.100.000 ريال (يك ميليون و صد هزار ريال) به صورت الكترونيكي و بانكي از طريق درگاه پرداخت الكترونيكي دانشگاه صنعتي شريف به عنوان حق ثبت نام .

توجه :وجه واريزي به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد .

2-   متقاضي مي بايست موارد زير را اسكن و فايل مربوطه را در هنگام ثبت نام به همراه داشته باشد و در سایت ثبت نام بارگذاری نماید:

- عكس داوطلب (سايز 4*3)

- كارت ملي

- شناسنامه

- گواهي فراغت از تحصيل

- كارت پايان خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت قانوني دائم (براي متقاضيان مرد) 

- مدارك سوابق پرداخت حق بيمه و مرتبط كه به تاييد سازمان تامين اجتماعي رسيده باشد.(نام شعبه و  کارگاه و جزییات سوابق کار به طورکامل  قید شده باشد) فایل به صورت pdf بارگذاری شود. (جدول سوابق کاری مشابه نمونه ارائه شده در انتهای آگهی ارسال گردد)

- آخرين حکم کارگزینی

- مدارك و مستندات مرتبط با فرزند بازنشسته، شاغل ، فوتي و از كار افتادگي ناشی از کار، به همراه کد پرسنلی برای فرد بازنشسته و شاغل

- مدارك و مستندات ايثارگري

- تكميل كامل ودقيق فرم پيوست شماره 1 و 2 (لازم به ذکر است، فرم شماره 1 و 2 به صورت کامل تکمیل گردد و هر دو فرم الزاما به مهر و امضای مدیر عامل یا مدیر اداری شرکت فعلی متقاضی برسد)

- برگه مالکیت خودرو(برای رانندگان شرکت های پیمانکار حمل و نقل مورد تائید از سرشبکه شرکت راهوار) و داشتن کد تائید شده نظارت

توجه : حجم عكس نبايد بيشتر از 70 كيلوبايت و ساير موارد اسكن شده نيز نبايد بيشتر از 200 كيلوبايت باشد .

ساير توضيحات :

1-  ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرمت موجود به طور صحيح و دقيق و دريافت كد رهگيري پس از اتمام مراحل ثبت نام اينترنتي ضروري مي باشد . (دريافت كد رهگيري به منزله تاييد نهايي ثبت نام نمي باشد)

2متقاضيان بايد پس از ثبت نام به سايت مذكور مراجعه كرده و با ورود كد رهگيري از وضعيت ثبت نام نهايي خود مطلع شوند و نسبت به چاپ تاييديه نهايي ثبت نام خود اقدام نمايند.

***مهم: داوطلبین گرامی  پس از ثبت نام و دریافت کد پیگیری،  تائیدیه مدارک ثبت نام دو مرحله ای می باشد. لازم است پس از تائید اولیه مدارک، در روزهای آینده مجدد  به سایت مراجعه نموده و از وضعیت تائید نهایی خود مطلع شوید***

3لازم است متقاضيان گرامي در مرحله ثبت نام اينترنتي در تكميل اطلاعات دقت نمايند . مسئوليت درستي اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از تائيد اينكه  متقاضي شرايط شركت در آزمون را دارد يا خير بايستي اصل مدارك خواسته شده و كپي آنها را به همراه داشته باشند . بديهي است در هر يك از مراحل حتي پس از بكارگيري چنانچه مغايرتي بين اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدارك مشاهده شود ، ضمن ممانعت از ادامه كار ، از روند جذب حذف خواهند شد .

ج : دريافت كارت شرکت در آزمون

دريافت كارت شرکت در آزمون در صورت تائيد نهايي و احراز شدن شرايط شركت در ارزيابي  به شرح ذيل مي باشد :

1  دريافت كارت از طريق سايت كارآسا طبق كد رهگيري ارائه شده ، امكان پذير است .

2  محل و زمان دقيق آزمون همزمان با دريافت كارت در سايت قابل مشاهده است .

  

د : نحوه برگزاري آزمون 

1-  آزمون  به صورت چهار گزينه اي و با احتساب نمره منفي براي پاسخ هاي نادرست برگزار مي گردد .

2- آزمون توليدي شامل 100 سوال در زمينه معارف اسلامي ، علوم اجتماعي ، زبان وادبيات فارسي ، رياضي ، هوش و زبان انگليسي مي باشد .

3-  آزمون پشتيباني  شامل 100سوال عمومي و  تخصصي مي باشد . كه  شامل معارف اسلامي ، علوم اجتماعي ، زبان وادبيات فارسي و زبان انگليسي و فن آوري ، رياضي و هوش خواهد بود .

تبصره : اقليت هاي مذهبي از پاسخگويي به سوالات معارف اسلامي معاف مي باشند و امتياز آن در ساير موارد ارزيابي  توزيع مي شود .

ه : اعلام نتايج 

از بين افرادي كه حائز بيشترين امتياز در ارزيابي و آزمون گرديده اند  جهت مصاحبه معرفي خواهند گرديد . 

متقاضيان  در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر مي توانند باشماره تلفن 66560465-66530043-021 تماس حاصل نمايند.

داوطلبین گرامی جهت مشاهده اطلاعات ثبت شده کلیک کنید.

***اطلاعيه***

به اطلاع كليه داوطلبين ارزيابي و جذب نيروي انساني پيمانكاران اصلي شاغل در مجتمع هاي مس سرچشمه و شهربابك مي رساند كه تاييديه اعلام شده در اين مرحله صرفا بر اساس خود اظهاري داوطلبين انجام پذيرفته و چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است ، از انجام مراحل بعدي محروم گرديده و در صورت صدور حكم استخدامي ، حكم مزبور لغو و بلااثر مي شودو مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در آگهي و يا ارائه مدارك به صورت ناقص در زمان بررسي مدارك ، مصاحبه و گزينش بر عهده داوطلب خواهد بود.

                                                                                                                                                                                    با تشکر

برای دریافت فرم های پیوست کلیک کنید. (لازم به ذکر است، فرم شماره 1 و 2 به صورت کامل تکمیل گردد و هر دو فرم الزاما به مهر و امضای مدیر عامل یا مدیر اداری شرکت فعلی متقاضی برسد)

نمونه جدول سوابق کاری