☶ آگهی جذب نیرو در شرکت پالایش نفت لاوان(سهامی عام)- اعلام نتایج مصاحبه


اعلام نتایج نهایی

داوطلب گرامی جهت مشاهده نتیجه مصاحبه کلیک کنید

برگزاری آزمون
داوطلبان گرامی، با توجه به شرایط پیش آمده برای برخی از هموطنان در اثر سیل ، ضمن ابراز همدردی به اطلاع می رساند: طبق موافقت شرکت پالایش نفت لاوان، آزمون استخدامی این شرکت از روز جمعه مورخ 30 فروردین ماه 98 به روز جمعه مورخ 13 اردیبهشت ماه 98 تغییر می یابد.
آگهی استخدام

                                               بسمه تعالي


آگهـي جـذب نيـرو در شركت پالايش نفت لاوان (سهامی عام)


داوطلبان گرامی تمدید ویرایش اطلاعات ثبت شده تا تاریخ 1398/01/17 روز شنبه ساعت17 می باشد.

 

شركت پالايش نفت لاوان با استعانت از خداوند متعال و با هدف توسعه کیفیت و کمیت تولید فرآورده های نفتی و کمک به خود کفایی و اشتغال ایران اسلامی در نظر دارد به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز خود در واحدهاي عملياتی و ستادی تعداد 85 نفر از داوطلبان مرد واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی در رشته ها و گرایش های مندرج در جدول زیر از بین فارغ التحصیلان دانشگاهها و مؤسسات آموزشی عالی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی(عمومی،تخصصی)، مصاحبه فنی و گزینش بصورت قراردادی در چارچوب قانون کار و تأمین اجتماعی دعوت به همکاری نماید. 

 

جدول مقاطع و رشته های تحصیلی موردنیاز شرکت پالایش نفت لاوان

مقطع تحصیلی

رشتـه تحصیلی

گـرایش

تعداد

محل خدمت

کارشناسـی

مهندسی شیمی

کلیه گرایشها به استثناء صنایع غذایی، بیوتکنولوژی،زیست پزشکی، داروسازی، صنایع شیمی معدنی، محیط زیست، پلیمر

 

35

 

 

 

 

 

 

 

 

جزیره لاوان

مهندسی نفت

 

شیمی کاربردی

 

2

مهندسی مکانیک

کلیه گرایشها به استثناء مهندسی پزشکی(بیومکانیک)، سیستم محرکه خودرو، سازه بدنه خودرو، مکاترونیک، طراحی سیستم های دینامیکی خودرو

10

مهندسی برق

کلیه گرایشها به استثناء مهندسی پزشکی(بیوالکترونیک)، مکاترونیک، راه آهن برقی

10

مهندسی عمران

 

2

مهندسی مواد

---

2

مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات

سخت افزار، نرم افزار، فناوری اطلاعات

2

HSE

 

2

صنایع غذایی

 

1

مدیریت بازرگانی

 

1

تهران

حقوق

 

1

شیراز

حسابداری

 

2

کاردانـی

شیمی و صنایع شیمیایی

کلیه گرایشها به استثناءگیاهان دارویی

10

 

 

جزیره لاوان

مکانیک

خودرو

2

امداد و نجات

 

2

علوم حراستی/علوم انتظامی

 

2


1- شرايـط عمومـي داوطلبان

1-1-         تابعیت کشور جمهوري اسلامي ايران.

1-2-         التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

1-3-         اعتقاد به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

1-4-         عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری. 

1-5-         داشتن تندرستي و توانايي كامل جسماني به تأييد طب صنعتي بهداشت و درمان صنعت نفت و عدم اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان.

1-6-         دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم غیر پزشکی در زمان ثبت نام.

تبصره:  تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ 1397/12/07 (اولین روز ثبت نام) باشد.

1-7-         عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاههاي دولتي و مراكز وابسته به آن و نهادهاي انقلابي.

1-8-         داوطلبان جذب شده نبايد به صورت رسمي يا پيماني در استخدام واحدهاي تابعه صنعت نفت باشند .

1-9-         با توجه به اینکه جذب شدگان صرفاً جهت کار در شرکت پالایش نفت لاوان به صور قراردادی جذب خواهند شد لذا امکان انتقال آنان به سایر واحدهای وزارت نفت و دیگر ارگانهای دولتی و غیر دولتی(بخش خصوصی اصل44 قانون اساسی) تحت هیچ شرایطی وجود ندارد. 

1-10-      آمادگی انجام وظیفه در محل شرکت پالایش نفت لاوان.

1-11-      دارا بودن دانشنامه یا گواهی نامه موقت فراغت از تحصیل از دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا دانشنامه تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور که به تایید وزارت علوم رسیده باشد.


تبصره 1:تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ   1397/12/07باشد.

تبصره 2: مدرک تحصیلی زمان ثبت نام ملاک استخدام خواهد بود و در صورت مشاهده تخلف در هر مرحله، پذیرش داوطلب کن لم یکن تلقی و حق هیچگونه اعتراضی وجود نخواهد داشت. ضمناً شرکت هیچ گونه تعهدی نسبت به تعدیل مدرک تحصیلی کارکنان در طول دوران خدمت نخواهد داشت. 

تبصره 3:حداقل معدل جهت شرکت در آزمون برای کلیه مقاطع و گرایش ها  14  می باشد. 

تبصره 4: برای دارندگان مدارک تحصیلی دانشگاهی از دانشگاه های صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، علم و صنعت تهران، تهران، صنعتی اصفهان، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، علامه طباطبایی، تربیت مدرس، شهیدبهشتی، فردوسی مشهد، شیراز، تبریز با حداقل معدل 13 مورد نیز موردتایید می باشد. 


1-12-      عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی (موکداً اعلام می گردد چنانچه در مراحل استخدامی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد ادامه مراحل استخدامی وی منتفی خواهد شد.)  


کلیـه متقاضیان از سراسر کشور می توانند در این آزمون استخدامی شرکت نمایند. ولی در صورت کسب امتیاز و در شرایط مساوی، اولویت جذب با داوطلبان بـومـی استـان هـرمـزگـان در رشته شغل‌های مورد نیاز در جزیره لاوان می باشد. 


تبصـره 1: امتیاز بومی فقط مربوط به رشته‌های شغلی مورد نیاز در جزیره لاوان بوده و مشمول رشته های شغلی حسابداری، مدیریت بازرگانی و حقوق نمی باشد. 

تبصـره 2: بـومـی استان هرمزگان به کسانی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایط زیر باشند:

-    محل تولد یا محل صدور شناسنامه داوطلب استان هرمزگان باشد.

-    حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) را در استان هرمزگان طی کرده باشد.

-    حداقل 5 سال منتهی به تاریخ 1397/12/07 ساکن استان هرمزگان باشند. اخذ تأییدیه مبنی بر سکونت حداقل 5 سال از شورای محل الزامی است. 

تذکر: افراد بومی در صورتی از امتیاز منظور شده بهره مند خواهند شد که تعهد محضری مبنی بر حداقل 10 سال (ده سال) خدمت در محل تعیین شده را نیز بسپارند. 

2-1 امتیازات ویژه:

الف: جهت کارکنان بومی و خانواده شهداء و ایثارگران در کلیه مقاطع تحصیلی بر اساس جدول زیر امتیاز ویژه در نظر گرفته خواهد شد.

 

امتیاز

ضریب امتیاز

خانواده شهداء و ایثارگران

15/1 درصد در نمره کسب شده

بومی استان هرمزگان(به استثناء رشته های حسابداری ، مدیریت بازرگانی و حقوق) 

1/1 درصد در نمره کسب شده 

فرزندان کارکنان رسمی شرکت پالایش نفت لاوان

با توجه به سابقه حضور در لاوان 

 

تبصره 1: ملاک شناسایی شهرهای استان هرمزگان آخرین تقسیمات جغرافیایی کشور می باشد.

تبصره 2: امتیاز بومی بودن و ایثارگران صرفاً در مرحله اعلام نتایج نهایی و در نمره کتبی لحاظ خواهد شد. 

 

3- شرايط سنی برای متقاضیان استخدام در شرکت پالایش نفت لاوان 

 

حداكثر سن متقاضیان شرکت در آزمون 32 سال تمام در تاریخ ثبت نام است. (متولدین 1365/12/01)

تبصـره 1:  مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر شرط سنی افزوده می شود.

تبصـره 2: مدت سابقه کار معتبر با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر حداکثر به میزان 3 سال به سقف سنی افزوده می‌شود (در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه گواهی سابقه کار معتبر و پرداخت حق بیمه ایام مذکور الزامی است)

تبصـره 3: داوطلبانی که دارای سابقه كار مرتبط به صورت قرار داد مدت موقت با شرکت پالایش نفت لاوان می‌باشند و در زمان ثبت نام شاغل به کار و دارای پرداخت حق بیمه در این شرکت بوده و عملکرد وی مورد رضایت مسئولین مربوطه در پالایشگاه قرار گرفته باشد متناسب با مدرك تحصيلي و شغل مورد نظر حداكثر به ميزان 5 سال به سقف سني ایشان افزوده خواهد شد (در صورت قبولی در آزمون کتبی، ارائه گواهي سابقه كار معتبر و پرداخت حق بیمه ايام مذكور الزامي است ) 

تبصـره 4: در مورد خانواه های معظم شهدا، مفقودین و جانبازان از کارافتاده کلی غیرقادر به کار، در صورت داشتن شرايط مندرج در آگهي، 3 سال به شرط سنی اضافه می شود. 

در هر حال و تحت هيچ شرايطي حداكثر سن با مراعات تبصره هاي فوق الذكر نباید برای داوطلبان بیشتر از 39 سال تمام باشد. 

 

4- مراحل و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام

 

ثبت نام واجدین شرایط از تاریخ 1397/12/07 لغایت 1397/12/24 با مراجعه به سایت دانشگاه هرمزگان به نشانی www.hormozgan.ac.irانجام می پذیرد.

متقاضیان می بایست پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی جذب و تکمیل فرم درخواست شغل مدارک خود  را در سامانه ثبت و کد رهگیری دریافت نمایند. ضمناً کلیه اطلاع رسانی های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت.

1-    ثبت و تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت ثبت نام به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد.

2-     فایل عکس اسکن شده پرسنلی4×3 با حجم کمتراز 40 کیلو بایت .

 

3-    فایل اسکن شده صفحه اول کارت ملی با حجم کمتر از 100 کیلو بایت .

4-    واریز مبلغ-600.000 ریال (ششصد هزار ریال) به عنوان حق ثبت نام به صورت پرداخت الکترونیکی .

5-    فایل اسکن مدرک تحصیلی داوطلب باید دارای حجم کمتر از 100 کیلو بایت باشد.   

6-    فایل اسکن شده کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی باید دارای  حجم 100 کیلو بایت باشد.

 

تذکـر1: ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تأیید نهایی اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.

تذکـر2: لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان یک مرتبه ثبت نام را دارد. ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به هر نحو، غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور، مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی‌گردد.

تذکر 3: دریافت کد رهگیری به منزله انجام نهایی بودن فرایند ثبت نام داوطلب بوده ولی لزوماً به منزله تایید داوطلب جهت شرکت در آزمون نمی باشد. ضروری است داوطلبین بطور مکرر به سایت ثبت نام مراجعه نموده و از وضعیت تایید نهایی خود جهت شرکت در آزمون اطمینان حاصل نموده و در صورت عدم تایید، نسبت به اصلاح مشخصات ثبت نام اقدام نمایند.

 

5-  زمـان توزیـع کارت ورود به جلسـه

 

کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روزیکشنبه مورخ 1398/01/25 لغایت چهارشنبه مورخ 1398/01/28 از طریق سایت ثبت نام قابل دریافت خواهد بود.

6- زمـان و محـل بـرگـزاری آزمـون

تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه مورخ1398/01/29 یا 1398/01/30 در شهر بندرعباس می باشد. حوزه برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.

 

 

7- مـواد آزمـون 

آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست انجام خواهد شد. مواد آزمون های عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام ذکر شده است.

 

8-  اعلام نتایج آزمون: 

نتایج آزمون کتبی از طریق سایت د انشگاه هرمزگان اعلام خواهد شد.

 

مراحل جذب

1-    از داوطلبانی که در آزمون کتبی حد نصاب لازم را احراز نموده باشند به ترتیب اولویت و تقدم امتیاز جهت انجام مصاحبه فنی و تخصصی دعوت به عمل خواهد آمد. پس از طی مراحل گزینش و معاینات طب صنعتی ، پذیرفته شدگان نهایی جهت شرکت در دوره های آموزشی علمی و عملی معرفی خواهند شد که در صورت موفقیت در دوره های مذکور در این مرحله اقدام لازم به منظور استخدام آنان توسط شرکت پالایش نفت لاوان صورت خواهد پذیرفت. بدین ترتیب قبل از مراحل پیش گفته، همچنین پیش از طی نمودن موفقیت آمیز دوره های آموزشی، شرکت پالایش نفت لاوان هیچ گونه تعهدی از جمله استخدام در قبال دواطلبان نخواهد داشت .

2-    افرادی که موفق به سپری نمودن آزمون و مصاحبه فنی، گزینش و آزمایش های طب صنعتی می شوند بایستی قبل ازآغاز دوره های آموزشی تعهدات و تضامین لازمی که از سوی شرکت تعیین می گردد را به شرکت یا نماینده قانونی آن ارائه دهند.

3-    منتخبینی که در طول یا پس از طی دوره های آموزشی از عقد قرارداد استخدامی و آغاز به کار خودداری نمایند کلیه هزینه های مربوط به مراحل مورد اشاره، به تشخیص شرکت از محل تضامین آنان برداشته خواهد شد.

4-    تشخیص شرکت در رد یا پذیرش داوطلبان در هریک از مراحل اشاره شده و نهایتاً استخدام، نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نمایند .

5-    مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ 1397/12/07 باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

6-    وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

7-    در صورت قبولی در آزمون کتبی، در زمان مصاحبه ارائه اصل و کپی تمامی مدارک (از جمله مدرک تحصیلی (که معدل کل داوطلب در آن قید شده باشد)، کارت ملی، شناسنامه و وضعیت نظام وظیفه) الزامی است.

 

9-  زمان تشکیل پرونده 

از طریق شرکت پالایش نفت لاوان به منظور رؤیت و تطبیق مدارک متعاقباً اعلام خواهد شد.

تـذكـرات لازم: 

1-      شرکت کنندگان هنگام ثبت نام، اسکن مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام را تهیه نموده و همچنین جهت واریز وجه ثبت نام از اطلاعات مربوط به رمز دوم(اینترنتی) و cvv2 کارت بانکی خود و همچنین فعال بودن امکان خرید اینترنتی کارت بانکی اطمینان حاصل فرمائید.

2-       به مدارك ارسالي توسط دارندگان مدرك تحصيلي كمتر يا بالاتر از مقاطع تحصيلي کاردانی و کارشناسی در رشته های تحصيلي اعلام شده و همچنين به مدارك معادل ترتيب اثر داده نخواهد شد.

 

3-        مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده درمتن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در صورتی که در هر مرحله از آزمون مصاحبه و جذب، محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد. 

4-        داوطلبان باید پس از ثبت نام، به طور مستمر به سایت مذکور مراجعه نموده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند. تاکید می‌شود دریافت کد رهگیری به منزله تایید حضور داوطلب جهت شرکت در جلسه آزمون نمی‌باشد و ضروری است داوطلب به طور مستمر به سایت ثبت‌نام مراجعه نموده و از وضعیت تایید مراحل ثبت‌نام خود مطمئن شود. 

5-        لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند و در صورتی که از طريق كافي‌نت اقدام به ثبت‌نام مي‌نمايند، تاکید می شود که تمام مراحل ورود اطلاعات ثبت نامی را شخصاً انجام داده و یا بر انجام امور مربوطه، در کافی نت نظارت مستقیم داشته باشند که مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده بر عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج ازمون کتبی ، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدراک خواسته شده و تصویر آنها را به همراه داشته باشند.

6-        در خصوص کیفیت تصاویر ارسالی شامل عکس، کارت ملی، مدرک تحصیلی و وضعیت نظام وظیفه (اين موضوع براي داوطلباني كه ثبت نام آنان توسط ديگران انجام مي شود قبلاً رخ داده است) تاكيد مي‌گردد علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت نامي، حتماً نسبت به كنترل کیفیت تصاویر ارسالي دقت نماييد. بديهي است در صورت ارسال تصاویر با کیفیت نامناسب تمامی مسوولیت ها بر عهده داوطلب خواهد بود.

7-       نتایج آزمون کتبی به صورت دو تا سه برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان در آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب صنعتی، گزینش عمومی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد

8-       مدرک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی می بایست لزوماً به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد. 

9-       ارایه ارزشنامه مدارک تحصیلی صادره توسط اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای فارغ التحصیلان دانشگاههای خارج از کشور الزامی است. 

10-   داوطلبان استخدام می بایست با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده در آزمون های استخدامی شرکت نمایند. بدیهی است در صورتیکه در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود داوطلب دارای مدرک تحصیلی بالاتر (با تاریخ قبل از آزمون کتبی) بوده ادامه اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد. 

11-   در صورت قبولی در آزمون کتبی ارایه مدرکی دال بر ایثارگری از مراجع ذیربط جهت احتساب امتیاز ایثارگری الزامی است.

12-    در صورت قبولی در آزمون کتبی ارایه مدرکی دال بر بومی بودن از مراجع ذیربط جهت احتساب امتیاز بومی الزامی است. 

13-   پذیرفته شدگان نهایی مکلف اند از تاریخی که شرکت پالایش نفت لاوان اعلام خواهد نمود در مراکز آموزشی و صنعتی تعیین شده به عنوان کارآموز حضور یابند.

14-   مدت زمان کارآموزی حداقل 6 ماه خواهد بود.

15-   کارآموزان در مدت زمان آموزش یا کارورزی از حداقل حقوق و دستمزد مصوب شورای عالی کار بهره مند و از مزایای بیمه تامین اجتماعی برخوردار هستند.

16-   در مدت کارآموزی و کارورزی هیچ گونه مزایایی اعم از حق ماموریت، حق جذب و مزایای جغرافیایی کارآموزی و کارورزی پرداخت نمی گردد.

17-   قرارداد کار پس از جذب صرفا در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی خواهد بود.

18-     در صورت قبولی در آزمون کتبی ارایه مدرکی دال بر فرزند کارکنان (شاغل، بازنشسته ، فوت شده ناشی از کار یا عادی) شرکت پالایش نفت لاوان از مراجع ذیربط جهت احتساب امتیاز  فرزند کارکنان الزامی است.

19-    دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد الزامی است.(معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا گواهی های صادره توسط دانشگاه ها مبنی بر اعلام واحدهای گذارنده شده مورد پذیرش نخواهد بود) 

20-   شرکت پالایش نفت لاوان، هیچگونه تعهدی در قبال تأمین مسکن و پرداخت ودیعه مسکن پذیرفته شدگان نهایی در سایر شهرستان های کشور را نخواهد داشت و پذیرفته شدگان در کمپ های مسکونی شرکت بصورت اقماری اسکان داده خواهند شد و انجام وظیفه خواهند نمود. 

21-   تامین مسکن و یا ودیعه مسکن پذیرفته شدگان دفاتر ستادی بر عهده شرکت نمی باشد.

22-     ایاب و ذهاب پذیرفته شدگان منحصراً از محل های تجمع (شیراز و تهران) تا جزیره لاوان و بلعکس بر عهده شرکت پالایش نفت لاوان خواهد بود.

23-   داوطلبان می‌توانند در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به سایت ثبت نام مراجعه و یا در ساعات اداری منحصراً با شماره تلفن: 07633753363 (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمایند.

24-     شرکت پالایش نفت لاوان هیچ گونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت. در صورت انصراف نفر اصلی و متناسب با نیاز، از فرد ذخیره دعوت بکار خواهد شد. 

25-     تاریخ ثبت نام و آزمون

 

تاریخ های مهم

ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری

1397/12/07 لغایت 1397/12/24

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی

1398/01/25 لغایت 1398/01/28

برگزاری آزمون استخدامی

1398/01/29 یا 1398/01/30

تشکیل پرونده

متعاقباً اعلام خواهد شد

مدیریت منابع انسانی شرکت پالایش نفت لاوان


داوطلبان گرامي جهت مشاهده اطلاعات ثبت شده کلیک کنید