☶ آگهی جذب نیرو شرکت صنایع مس افق کرمان به منظور ارائه خدمات به کارخانه معدن مس در آلو- اعلام نتایج آزمون- مشاهده نتیجه اعتراض الکترونیکی


دریافت کارت

داوطلب گرامی جهت دریافت کارت ورود به جلسه کلیک کنید

آگهی استخدام آگهی جذب نیرو شرکت صنایع مس  افق کرمان

شرکت صنایع مس افق کرمان (سهامي عام) در نظر دارد جهت تامين نيروي انساني مورد نياز خود  به منظور ارائه خدمات به کارخانه معدن مس در آلو از بين واجدين شرايط ، از طريق برگزاري آزمون استخدامی  کتبي و کسب نمره حدنصاب لازم و مصاحبه حضوري و روانشناختي در قالب قانون کار دعوت به همکاري نمايد . افراديکه متقاضي شرکت در آزمون مي باشند به آدرس اينترنتيcomwww.karazmoon.  مرکز آزمون های تخصصی دانشگاه صنعتی شريف مراجعه  و پس از مطالعه دقيق مفاد آگهي نسبت به ثبت نام در مقطع و رشته تحصيلي مورد نظر با توجه به شرايط ذکر شده ، از تاريخ 1401/11/26 لغايت 1401/11/30 اقدام نمايند.

لازم به ذکر است کلیه مراحل آزمون تا مرحله معرفی به شرکت صنایع مس افق کرمان ، توسط مرکز آزمونهای تخصصی دانشگاه صنعتی شریف انجام می پذیرد.

 

ليست مقطع و رشته هاي آزمون جهت ارائه خدمات در كارخانه معدن مس در آلو

ردیف

مقطع

رشته

         گرایش

تعداد

جنسیت

شرایط ثبت نام

توضیحات

1

 

 

ديپلم

*-

-

258

مرد

صرفا پیمانکاران داخلی شاغل در کارخانه معدن مس درآلو مورد تایید درج شده در آگهی که بومی شهرستان های رابر و بردسیر باشند


2

 

 

 

 

 

 

فوق ديپلم

 روابط عمومي/گروه امور اداري و مديريت

-

2

مرد/زن

 

 

 

 

 

 

بومی شهرستانهای رابر و بردسیر و پیمانکاران داخلی شاغل در کارخانه معدن مس درآلو مورد تائید درج شده در آگهی که حداقل 2 سال سابقه بیمه در معدن درآلو دارند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بومی شهرستانهای رابر و بردسیر و پیمانکاران داخلی شاغل در کارخانه معدن مس درآلو مورد تائید درج شده در آگهی که حداقل 2 سال سابقه بیمه در معدن درآلو دارند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امداد و نجات / آتش نشاني/امداد و سوانح

-

3

مرد

 

برق

(قدرت/الکترونيک/ ابزاردقيق/مخابرات)

19

مرد

 

گروه امور اداري و مديريت

-

10

مرد

 

گروه امور اداري و مديريت

-

2

مرد/زن

 

گروه شيمي

کلیه گرایشها

6

مرد

 

گروه شيمي

کلیه گرایشها

1

مرد/زن

 

گروه کامپيوتر

(نرم افزار/سخت افزار)

2

مرد

 

گروه مکانيک

کلیه گرایشها

49

مرد

 

گروه مواد

کلیه گرایشها

10

مرد

 

معدن

(اکتشاف / استخراج)

13

مرد

 

معدن

(فرآوري/ استخراج)

17

مرد

 

نقشه برداري

-

1

مرد

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ليسانس

امداد و نجات / آتش نشاني/ امداد و سوانح

-

3

مرد

 

ايمني صنعتي/ بهداشت حرفه اي/HSE 

-

7

مرد

 

ايمني صنعتي/ بهداشت حرفه اي/HSE 

-

1

مرد/زن

 

برق 

قدرت

7

مرد

 

برق

(برق/قدرت / الکترونيک/ ابزاردقيق/مخابرات)

13

مرد

 

حسابداري

-

3

مرد/زن

 

زمين شناسي

-

3

مرد

 

گروه شيمي

(شيمي/  محض/ كاربردي)

4

مرد

 

گروه شيمي

(شيمي/  محض/ كاربردي)

3

مرد/زن

 

گروه کامپيوتر

(نرم افزار/سخت افزار)

1

مرد

 

گروه کامپيوتر

(نرم افزار/سخت افزار)

2

مرد/زن

 

ليسانس محيط زيست/ليسانس بهداشت محيط/ لیسانس منابع طبیعی

-

2

مرد/زن

 

ليسانس مهندسي عمران ـ عمران/ليسانس نقشه برداري/لیسانس مهندسی آب(زهکشی)

-

4

مرد

 

معدن

(  معدن / فرآوري/ استخراج)

9

مرد

 

معدن

( معدن /استخراج / اکتشاف/فرآوري)

10

مرد

 

مكانيك

(مکانيک / سيالات / جامدات)

22

مرد

 

مكانيك

(مکانيک / سيالات / جامدات)

2

مرد/زن

 

مهندسی شیمی

-

1

مرد

 

مهندسي صنايع

(صنايع/برنامه ريزي و تحليل سيستم/تكنولوژي صنعتي/توليد صنعتي)

2

مرد

 

مهندسي کشاورزي

کلیه گرایشها

1

مرد

 

مهندسي مواد

(مواد/متالورژي صنعتي/ متالورژي استخراجي)

5

مرد

 

 

 

حقوق

کلیه گرایش ها

2

مرد

 

 

جمع کل

500

 

 

*اولویت جذب در رشته های ستاره دار ، بیشتر تکیه بر توانایی جسمانی ، قد و وزن مناسب و بر اساس آزمایشات طب کار  می باشد .

 

الف: شرايط عمومی شرکت در آزمون

1-     تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران

2-     تدين به دين مبين اسلام يا يکي از اديان رسمي کشور مصرّح در قانون اساسي

3-     دارا بودن کارت پايان خدمت وظيفه عمومي ويا معافيت دائم براي متقاضيان مرد (تاریخ صدور کارت پایان خدمت می بایستی قبل از زمان شروع ثبت نام باشد)

4-   عدم اشتهار به فساد اخلاقي، نداشتن سابقه محکوميت و سوء پيشينه کيفري که موجب محروميت از حقوق اجتماعي شده باشد (با تأييد مراجع ذي‌صلاح(

5-     فراغت کامل تحصیلی (داشتن مدرک فارغ­ التحصیلی) در مقطع مورد نياز به هنگام ثبت نام (توضیح اینکه مدارک معادل شامل مورد فوق نمی باشد)

6-      عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کليه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

7-     داشتن تندرستي و توانايي کامل جسمي و رواني به تاييد واحد ايمني و بهداشت و طب كار شرکت

8-    داشتن حداقل معدل کل تحصیلی 12 برای متقاضیان کاردانی  و کارشناسی 

 9-    حداكثر سن قابل قبول بدون احتساب مدت خدمت سربازی  براي

-          داوطلبین دارای مدرک تحصیلی دیپلم: متولدین 1372/1/1 و بعد از آن

 

-          داوطلبین دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم: متولدین 1370/1/1و بعد از آن

 

-          داوطلبین دارای مدرک تحصیلی لیسانس: متولدین 1368/1/1و بعد از آن

می باشد. ( بدیهی است داشتن شرایط جسمانی و تندرستی مناسب از اولویت های  جذب می باشد.)

تبصره 1 : ملاک عمل برای محاسبه تاریخ فارغ التحصیلی ، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه اولین روز شروع ثبت نام می باشد.

 تبصره 2 : سوابق كار معتبر و مرتبط در شركت هاي پيمانكاري و پروژه هاي طرف قرارداد با شرکت ملی صنایع مس ایران مستقر  در کارخانه معدن مس در آلو كه به تاييد سازمان تامين اجتماعي رسيده باشد به میزان حداکثر 15 سال و همچنين مدت زمان خدمت سربازي (حداكثر به مدت 2 سال ) به حداكثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد . بدیهی است سابقه بیمه ارائه شده می بایست توسط امور منابع انسانی مجتمع مس سرچشمه و براساس اسناد مثبته از جمله کارت تردد- مجوز ورود و غیره ... تائید رسمی گردد.

تبصره 3:حداکثر سن ایثارگران (آزادگان،جانبازان، رزمندگان و فرزندان شهدا و  مفقود الاثر و...)مطابق قوانین زیر خواهد بود : 

-  جانبازان،آزاگان، فرزندان شهدا ، همسران شهدا ، فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر  ، همسران جانبازان   25 درصد و بالاتر ، فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند ، همسر آزادگانی که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

- افراد خانواده معظم شهدا(شامل پدر ، مادر،خواهر وبرادر شهید ) تا میزان 5سال از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

رزمند گان کمتر از 6 ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور داوطلبانه در جبهه از از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

10- متقاضیان از لحاظ بومی بودن صرفا می بایست دارای شرایط قید شده در جدول رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز  باشند ،  بديهي است متقاضيان صرفا مي توانند در يكي از نيازها بر اساس جدول ثبت نام نمايند و همچنین  در هر يك از رشته ها صرفا بومي همان شهرستان مي تواند ثبت نام نمايند.

توضيح : بومي به افرادي اطلاق مي گردد كه داراي حداقل يكي از شرايط ذيل باشند:  

 الف-   محل تولد يا محل صدور شناسنامه داوطلب در يكي از توابع مناطق مذكور باشد.ضمنا مبنای تعریف شهرستان برای تعیین بومی بودن ، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.

*با توجه به اینکه شهرستان رابر از سال 1388 مستقل شده است و قبل از آن اسناد هویتی ثبت احوال صادره از بافت می باشد ، متقاضی در زمان ثبت نام مکلف به ارائه گواهی مربوطه از اداره ثبت احوال مبنی بر تولد از شهرستان رابر می باشد.

* با توجه به اینکه شهرستان رابر یک شهرستان عشایر نشین می باشد و گاها برای قشلاق به شهرستانهای جنوبی نظیر جیرفت، کهنوج و بافت در حال کوچ و جابجایی می باشند، ملاک بومی بودن افراد با کد ملی شهرستان های مذکور، معرفی نامه رسمی از فرمانداری رابر می باشد.

ب-   حداقل دو مقطع تحصيلي از مقاطع تحصيلي (ابتدايي ، متوسطه اول(راهنمایی) ، متوسطه دوم(دبیرستان)) فرد متقاضي در يكي از توابع مناطق مذكور باشد  

ج-   همسر و فرزندان كاركنان نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که در 10 سال اخیر حداقل به مدت 3 سال سابقه خدمت در  شهرستان های مذكور را دارند. 

د- فرزندان بازنشستگان شرکت ملی صنایع مس ایران که در حال حاضر در شرکت های پیمانکاری و پروژه های طرف قرارداد با شرکت ملی صنایع مس ایران مستقر در کارخانه معدن مس درآلو مشغول به فعالیت می باشند . 

ه- کارکنان شرکت های پیمانکاران مورد تائید شاغل در کارخانه معدن مس درآلو در مقطع فوق دیپلم و لیسانس که تا تاریخ 1401/11/30 حداقل 2 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی را دارند.(این بند صرفا مختص رشته های مقاطع فوق دیپلم و لیسانس در آزمون می باشند.

و-  مالکین یا فرزندان آنها درمحدوده کارخانه معدن مس دره آلو با تائیدیه کمیته تملک و اداره حقوقی شرکت ملی صنایع مس ایران( صرفا كساني كه تعارضات ملكي را رفع نموده اند.)


شرایط و توضیحات اختصاصی شرکت در ارزیابی و آزمون مقطع دیپلم ، بومی شهرستان های رابر و بردسیر (صرفاپیمانکاران داخلی شاغل کارخانه معدن مس درآلو)

 

 

ارزيابي بر اساس سوابق شغلي در قراردادها ، بومي بودن افراد و همچنين خانواده ايثارگران ،  با لحاظ شرايط ذيل انجام خواهد شد :

الف - شركت هاي مورد تائيد جهت شركت در آزمون: 

کلیه شرکتها و پیمانکاران اصلی طرف قرارداد با شرکت ملی صنایع مس ایران مستقر در کارخانه معدن مس درآلو بومی شهرستان های رابر و بردسیر

لذا به همين منظور صرفا افرادي كه در يكي از شركت هاي مورد نظر مشغول به فعاليت هستند و فقط در حال حاضر اشتغال دارند شرايط ثبت نام در ارزيابي و آزمون پیمانکاران داخلی را دارند. 

بدیهی است سوابق کاری خارج از موارد قید شده مورد تائید نمی باشد.

 

ب - سوابق تجربي 

دارا بودن حداقل 5 ماه سابقه كار(حداقل 150 روز سابقه بيمه ) در شركتهاي ذكر شده تا پایان مورخ 1401/11/30 (ملاك سابقه در شركتهاي مذكور صرفا بر اساس سابقه فرد در يكي از قراردادهاي شركت ملي صنايع مس ايران-  قيد شده در شرايط آگهي- بديهي است ساير سوابق فرد متقاضي در آن شركت در خارج از محدوده قراردادي مذكور مورد تائيد نمي باشد).

تبصره 4: ملاك سابقه افراد ، صرفا محل قيد شده در سوابق تامين اجتماعي  هر فرد در شركتهاي  مورد تائيد در   شهرستانهای بردسیر و رابر باشد .

تبصره 5: مجموع سوابق افراد در شركت هاو قراردادهاي مورد تائيد  در هر شرايطي نبايد  از 150 روز كمتر  باشد.

تبصره 6: پيمانكاران شركت هاي طرف قرارداد اصلي با شرايط ذكر شده آگهي به هيچ عنوان حتي در صورت پرداخت حق بيمه توسط شركت اصلي مجاز به ثبت نام در آزمون نمي باشند.

تبصره7 : سوابق افراد در کلیه شرکتها و پیمانکاران اصلی طرف قرارداد با شرکت ملی صنایع مس ایران مستقر در کارخانه معدن مس درآلو در آزمون به عنوان ضریب (به ازای هر سال سابقه تامین اجتماعی ضریب دو درصدی در آزمون ) لحاظ می گردد.

ج- اشتغال: متقاضي مي بايست حتما در زمان ثبت نام در يكي ازشرکتها و پیمانکاران اصلی طرف قرارداد با شرکت ملی صنایع مس ایران مستقر در کارخانه معدن مس درآلو مشغول به فعاليت باشند .

د-  مدرك تحصيلي :  پذيرفته شدگان  نهايي جذب شده صرفا جهت  مشاغل اجرايي خط توليد با شرايط احراز با مدرک ديپلم  به خدمت گرفته خواهند شد و تا 10 سال با ارائه تعهد محضري مجاز به ارائه مدرك تحصيلي بالاتر نمي باشند.

ه- سلامت: نيروي انساني مورد نظر علاوه بر داشتن شرايط عمومي جذب بايستي از سلامت جسمي  با تاييد واحد ايمني  و طب صنعتي برخوردار باشند.

و- متقاضيان بر اساس ضوابط و مقررات قانون كار به صورت قرارداد تامين نيرو جذب مي گردند. و ضمنا پذيرفته شدگان نهايي با علم به كاهش احتمالي  حقوق و مزايا ، حق هر گونه اعتراضي را از خود سلب مي نمايند .

ز- در ارزیابی و آزمون مقطع دیپلم (صرفاپیمانکاران داخلی شاغل)افراد بالاتر از دیپلم هم مجاز به ثبت نام می باشند. بدیهی است افراد مذکور صرفا جهت  مشاغل اجرايي خط توليد با شرايط احراز با مدرک ديپلم  به خدمت گرفته خواهند شد و تا 10 سال با ارائه تعهد محضري مجاز به ارائه مدرك تحصيلي بالاتر نمي باشند و ضمنا لازم به ذکر است اولویت جذب با شرکت کنندگان دارای مقطع دیپلم می باشد. ( لحاظ کردن کردن ضریب بیست درصدی در آزمون کتبی برای شرکت کنندگان مقطع دیپلم )


شرایط اختصاصی شرکت درآزمون ( كليه مقاطع و رشته ها ) :

 

 


1-      شرکت صنایع مس افق کرمان و کارخانه معدن  مس درآلو  هیچ گونه تعهدی در قبال اسکان پذیرفته شدگان نخواهد داشت و در خصوص ایاب و ذهاب بر اساس قوانین جاری شرکت صنایع مس افق کرمان و شرکت ملی صنایع مس ایران عمل خواهد شد. 

2-   متقاضيان بر اساس ضوابط و مقررات قانون كار به صورت قرارداد تامين نيرو جذب مي گردند. و ضمنا پذيرفته شدگان نهايي با علم به كاهش احتمالي  حقوق و مزايا ، حق هر گونه اعتراضي را از خود سلب مي نمايند .

3-      چنانچه در هر مرحله از جذب و در هر زمان محرز شود متقاضي به اشتباه و يا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي مي باشد از انجام مراحل بعدي بر اساس صلاحدید شرکت حتی پس از اشتغال محروم و از روند جذب حذف خواهد شد.  ضمنا مدارک ارائه شده در زمان ثبت نام ملاک عمل و ارزیابی می باشد و پس از اتمام زمان ثبت نام هرگونه مدرک قابل ارائه و بررسی نمی باشد

4-      پذيرفته شده گان  صرفاً از بين مناطق اعلام شده در جدول اعلامی به  تناسب تخصص و سهميه هر منطقه و محل خدمت آنها  به تشخيص شرکت و بر اساس شغل و مقطع تحصيلي انتخابي فرد متقاضي در معدن کارخانه مس دره آلو  تعيين خواهد شد.

5-      هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در یکی از آزمون ها و  یک مقطع ، رشته و گرایش را دارد.

6-      پذيرفته شدگان نهايي بر اساس ضوابط و مقررات قانون كار و تامين اجتماعي و به صورت قرارداد تامين نيرو جذب مي گردند.

7-      تاييد سلامت و توانايي كامل جسمي و رواني پذيرفته شدگان بر عهده واحد ايمني و بهداشت  و طب كار شركت مي باشد.

8-   - جذب افراد داراي معافيت پزشكي در صورت قبولي پس از تائيد مركز طب صنعتي و در صورت انطباق با شرايط شغل امكان پذير مي باشد.

9- با توجه به اينکه پذيرش افراد براي مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصيلات اعلام شده مي باشد لذا پذيرفته شدگان نهايي صرفاً با شرايط و مدرک تحصيلي پذيرش شده (حداقل ۱۰ سال با همان مدرک تحصيلي پذيرش شده) به کار در کارخانه معدن مس درآلو  بر اساس تعهد محضری اخذ شده  مشغول به فعالیت می گردند.

10-  در مواردي كه در يك خانواده دو نفر شامل شرايط شركت در آزمون مي باشند ، در صورت استفاده از سهمیه تنها يك نفر پذيرفته خواهد شد.(شامل همسر و خواهر یا برادر

11-   سهميه ايثارگران 25 درصد شامل :جانبازان ، آزادگان و همسر و فرزندان شهدا ، همسر جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آزادگان داراي يك سال اسارت و بالاتر  ، خواهر شهید و برادر شهید  مي باشد و سهميه ايثارگران 5 درصد شامل رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنها و همسر و فرزندان جانبازان زير 25 درصد و همسر و فرزندان آزادگان كمتر از يك سال اسارت مي باشد . (مشروط به كسب حداقل 60 درصد نمره نفر آخر قبولی یک برابر ظرفیت یا پنجاه درصد میانگین نمرات کل شرکت کنندگان  در هر رشته تحصيلي ) ، بديهي است تنها يكي از فرزندان خانواده هر ايثارگر از سهميه مربوط برخوردار خواهد گرديد . 

توجه :  سهمیه موارد مذکور ( به استثاء فرزندان شهدا و مفقو دین الاثر ) تنها به یکی از فرزندان تعلق خواهد گرفت به شرط آنکه در سال های قبل هیچ یک از اعضای خانواده از سهمیه استفاده نکرده باشد.

12-  تاییدیه مدارك و مستندات ايثارگري (صرفا نامه رسمی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و برای تاييديه مدت حضور داوطلبانه اختياري در جبهه ها نامه مکتوب معاونت نیروی انسانی ناجا، معاونت نيروي انساني سازمان بسيج مستضعفين سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و معاونت توسعه و منابع جهاد كشاورزي و سازمان ارتش جمهوری اسلامی ایران مورد تایید مي باشد ، بدیهی است ساير مراجع مورد تاييد نمي باشد.)

13-   گروههای ذیل بسته به رشته امتحانی براساس نمره آزمون و مدت سابقه كار دارای ضریب بیست درصدی در آزمون کتبی و اولویت سهمیه می باشند مشروط به کسب حداقل60 درصد نمره نفر آخر قبولی یک برابر ظرفیت یا پنجاه درصد میانگین نمرات کل شرکت کنندگان در هر رشته تحصیلی  ، بدیهی است تنها یکی از فرزندان خانواده های مذکور از سهمیه مربوط برخوردار خواهند گردید.

الف) مالکین محدوده کارخانه معدن مس درآلو با تائیدیه واحد حقوقی و تملک شرکت ملی صنایع مس ایران( صرفا كساني كه تعارضات ملكي را رفع نموده اند.)

ب ) پیمانکاران داخلی شاغل در کارخانه معدن مس دره آلو مورد تائید درج شده در آگهی

 

14-  ملاک ارائه مدارک صرفا از طریق سایت کارآزمون  و  تا پایان مدت ثبت نام می باشد . بدیهی است ارائه هر گونه مدرکی بعد از پایان مدت ثبت نام بلا اثر و قابل رسیدگی نمی باشد. 

15- لازم به ذکر است شروع به کار و محل جغرافیایی خدمت افراد بنابر تشخیص شرکت صنایع مس افق بوده و صرف ثبت نام برای افراد حقی ایجاد نخواهد کرد.

16- لازم به ذکر است که شروع به کار افراد با توجه به شرایط بهره برداری از معدن و کارخانه ، بصورت مرحله ای در زمانهای مختلف و  با تایید معاون منابع انسانی شرکت ملی صنایع مس ایران خواهد بود.

17- بدیهی است قبولی آزمون به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی و روانشناختی  ، معاینات پزشکی ، تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

18- داوطلب با علم و آگاهي كامل از شرايط و نحوه ي ثبت نام ،در صورت ثبت نام در آزمون بدون داشتن شرايط آگهي حق هر گونه اعتراض نسبت به پرداخت وجه ثبت نام را نخواهد داشت .

19- لازم به ذکر است در در بخش آزمون کتبی در رشته های تا 2 نفر جذب در هر رشته از بين افرادي كه حائز بيشترين امتياز در آزمون گرديده اند جهت مصاحبه معرفي خواهند گرديد و سهمیه ای تعلق نخواهد گرفت ولی در شرایط مساوی اولویت با افراد دارای سهمیه(ایثارگری و ... )می باشد.

20- کارکنان شرکت های پیمانکاران مورد تائید شاغل در کارخانه معدن مس درآلو در رشته های مقاطع فوق دیپلم و لیسانس که تا تاریخ 1401/11/30 حداقل 2 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارند و بومی شهرستان های رابر و بردسیر نیستند مجاز به ثبت نام می باشند

ب : نحوه ثبت نام و مهلت آن

 

داوطلبان پس از مطالعه دقيق آگهي و شرايط مندرج در آن حداكثر تا پايان روز 1401/11/30 فرصت خواهند داشت به ترتيب ذيل براي شركت در آزمون ثبت نام نمايند . 

1-   واريز مبلغ2،400،000ريال (دو میلیون و چهارصد هزار ريال) به صورت الكترونيكي و بانكي از طريق درگاه پرداخت الكترونيكي دانشگاه صنعتي شريف به عنوان حق ثبت نام .

توجه : وجه واريزي به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد .

2-   داوطلب مي بايست موارد زير را اسكن و فايل مربوطه را در هنگام ثبت نام به همراه داشته باشد و در سایت ثبت نام بارگذاری نماید:

1- عكس داوطلب (سايز 4*3)

2- گواهي فراغت از تحصيل

3- كارت ملي

4- شناسنامه(صفحه اول و دوم شناسنامه)

5- كارت پايان خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت  قانوني دائم(کارت خدمت های قدیمی پشت و رو اسکن گردد)

6- مدارك بومي بودن

7- ارائه استعلام مدرک تحصیلی جهت داوطلبین بالاتر از دیپلم از سایت estelam.msrt.ir

8- مدارك سوابق پرداخت حق بيمه و مرتبط كه به تاييد سازمان تامين اجتماعي و امور منابع انسانی مجتمع مس سرچشمه رسيده باشد. نام شعبه و  کارگاه و جزییات سوابق کار به طورکامل  قید شده باشدفایل به صورت pdf بارگذاری شود)جدول سوابق کاری مشابه نمونه ارائه شده در انتهای آگهی ارسال گردد.

9-  مدارك و مستندات ايثارگري 

10- مدارك  و مستندات بازنشستگي شرکت ملی صنایع مس ، حوادث ناشی از کار در شرکت ملی صنایع مس و از كارافتادگي والدين  ناشی از کار در شرکت ملی صنایع مس 

11-مدارک مربوط به مالکین محدوده معدن کارخانه مس دره آلو با تاییدیه واحد حقوقی و تملک شرکت ملی صنایع مس ایران( صرفا كساني كه تعارضات ملكي را رفع نموده اند.)

12- آخرين حکم کارگزینی یا قرارداد کار معتبر برای شرکت کنندگان در ارزیابی و آزمون مقطع دیپلم (صرفاپیمانکاران داخلی  شاغل)

13- تكميل كامل و دقيق فرم پيوست شماره 1 و 2 برای شرکت کنندگان در ارزیابی و آزمون مقطع دیپلم (صرفاپیمانکاران داخلی شاغل) (لازم به ذکر است، فرم شماره 1 و 2 به صورت کامل تکمیل گردد و هر دو فرم الزاما به مهر و امضای مدیر عامل یا مدیر اداری شرکت فعلی متقاضی برسد) و همچنین قسمت مربوط به خانواده ايثارگران  توسط بنیاد شهید يا ساير مراجع ذيصلاح هر شهرستان تائید گردد)

14-گواهینامه رانندگی (شامل پایه یک و انواع ویژه ها) برای شرکت کنندگان در ارزیابی و آزمون مقطع دیپلم (صرفاپیمانکاران داخلی شاغل)

تبصره 8 : افراد متقاضی برای شرکت در ارزیابی و آزمون مقطع دیپلم (صرفاپیمانکاران داخلی شاغل)می بایست نسبت به ارائه کلیه مدارک درخواستی عمومی و آیتم های 12 الی 14 اقدام نمایند ، بدیهی است مابقی افراد نیازی به ارائه مدارک آیتم های 12 الی 14 را ندارند.

*توجه: منظور از شرکت، شرکت صنایع مس افق کرمان می باشد. 

توجه : حجم عكس نبايد بيشتر از 40 كيلوبايت و ساير موارد اسكن شده نيز نبايد بيشتر از 200 كيلوبايت باشد .

ساير توضيحات :

1-   ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرمت موجود به طور صحيح و دقيق و دريافت كد رهگيري پس از اتمام مراحل ثبت نام اينترنتي ضروري مي باشد . (دريافت كد رهگيري به منزله تاييد نهايي ثبت نام نمي باشد)

2- داوطلبان بايد حداقل 3 روز پس از ثبت نام به سايت مذكور مراجعه كرده و با ورود كد رهگيري از وضعيت ثبت نام نهايي خود مطلع شوند و نسبت به چاپ تاييديه نهايي ثبت نام خود اقدام نمايند .

3- لازم است داوطلبان گرامي در مرحله ثبت نام اينترنتي در تكميل اطلاعات دقت نمايند . مسئوليت درستي اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتايج آزمون کتبی، دعوت شدگان براي مصاحبه بايستي اصل مدارك خواسته شده و كپي آنها را به همراه داشته باشند . بديهي است در هر يك از مراحل آزمون ، مصاحبه و اعلام نتايج و حتي پس از بكارگيري چنانچه مغايرتي بين اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدارك مشاهده شود ، ضمن ممانعت از ادامه كار ، اقدام قانوني لازم صورت خواهد پذيرفت .

4-       داوطلبان برای آگاهی از همه مراحل(ساعت ، تاریخ و محل آزمون ) به دلیل تغییرات احتمالی به صورت مستمر به آدرس اینترنتی www.karazmoon.com مراجعه نمایند.

5-      هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در یکی از آزمون ها و  یک مقطع ، رشته و گرایش را دارد.

6-      - متقاضيان بر اساس ضوابط و مقررات قانون كار به صورت قرارداد تامين نيرو جذب مي گردند. 

7-   - چنانچه در هر مرحله از جذب و در هر زمان محرز شود متقاضي به اشتباه و يا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي مي باشد از انجام مراحل بعدي محروم و از روند جذب حذف خواهد شد.

8-   - جذب افراد داراي معافيت پزشكي در صورت قبولي پس از تائيد مركز طب صنعتي و در صورت انطباق با شرايط شغل امكان پذير مي باشد.

9-      - داوطلب با علم و آگاهي كامل از شرايط و نحوه ي ثبت نام ،در صورت ثبت نام در آزمون بدون داشتن شرايط آگهي حق هر گونه اعتراض نسبت به پرداخت وجه ثبت نام را نخواهد داشت.

توجه : در کلیه مراحل ممکن است در صورت نیاز به صورت پیامک به متقاضیان اطلاع رسانی صورت پذیرد لذا لازم است در اعلام اطلاعات و شماره تلفن تماس دقت کافی مبذول گردد. 

 

ج : دريافت كارت آزمون

1-      دريافت كارت از طريق سايت کارآزمون طبق كد رهگيري ارائه شده ، امكان پذير است .

2-     محل و زمان دقيق آزمون همزمان با دريافت كارت در سايت قابل مشاهده است .

توجه :  صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد و چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب شرایط مندرج در آگهی را دارا نبوده از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد..

3- ضروری است داوطلبان به هنگام حضور و شرکت در جلسه آزمون علاوه بر کارت ورود به جلسه ، کارت ملی خود را نیز همراه داشته باشند.

 

د : نحوه برگزاري آزمون

1-     آزمون به صورت چهار گزينه اي و با احتساب نمره منفي براي پاسخ هاي نادرست برگزار مي گردد .

2-   آزمون مقطع ديپلم شامل 100 سوال در زمينه معارف اسلامي ، علوم اجتماعي ، زبان و ادبيات فارسي ، رياضي ، هوش و زبان انگليسي و فناوری اطلاعات مي باشد .

3-   آزمون مقاطع فوق ديپلم و بالاتر شامل 50 سوال عمومي و 50 سوال تخصصي مي باشد . سوالات عمومي شامل معارف اسلامي ، علوم اجتماعي ، زبان و ادبيات فارسي و زبان انگليسي و فن آوري اطلاعات و سوالات تخصصي شامل دروس تحصيلي تخصصي رشته دانشگاهي مورد نظر خواهد بود . (منابع تخصصي در بخش ثبت نام موجود مي باشد)

تبصره 10: اقليت هاي مذهبي از پاسخگويي به سوالات معارف اسلامي معاف مي باشند و امتياز آن در ساير موارد آزمون توزيع مي شود .

ه : اعلام نتايج آزمون

در کلیه مقاطع آزمون یک برابر ظرفیت مورد نياز در هر رشته و سهمیه از بين افرادي كه حائز بيشترين امتياز در آزمون گرديده اند جهت بررسی نهایی معرفي خواهند گرديد  و پس از آن مصاحبه حضوری و روانشناختی صورت می پذیرد و در صورتیکه فرد حد نصاب قبولی در مصاحبه حضوری و روانشناختی را کسب ننماید ، فرد مذکور حذف و مجددا در همان سهمیه جایگزین اعلام می گردد. داوطلبان در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر مي توانند با شماره تلفن 66560465-66530043-021 تماس حاصل نمايند .

 

 داوطلب گرامیجهت مشاهده اطلاعات ثبت شده کلیک کنید