☶ آگهی جذب نیرو (تامین نیروی ستاد تهران شرکت ملی صنایع مس ایران )- اعلام نتایج مصاحبه


اعلام نتایج اولیه

داوطلب گرامی جهت مشاهده نتیجه آزمون تامین نیروی ستاد تهران شرکت ملی صنایع مس ایران کلیک کنید

برگزاری آزمون
به اطلاع داوطلبین آزمون استخدامي ستاد تهران شرکت ملی صنایع مس ایران می رساند ،آزمون مذکور با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در مورخ 4 آذر ماه 1400 روز پنجشنبه برگذار و متقاضیان می توانند از مورخ 29 آبان ماه روز شنبه ساعت 14جهت دریافت کارت ورود به جلسه به سایت www.karazmoon.com مراجعه نمایند.
دریافت کارت

داوطلب گرامی جهت دریافت کارت ورود به جلسه کلیک کنید

آگهی استخدام

   تمدید ویرایش: داوطلبین گرامی ویرایش آگهی تامین نیروی ستاد تهران شرکت ملی صنایع مس ایران تا تاریخ  1400/08/10 روز دو شنبه ساعت 16 تمدید شده است.

   تمدید: داوطلبین گرامی ثبت نام و ویرایش آگهی تامین نیروی ستاد تهران شرکت ملی صنایع مس ایران تا تاریخ  1400/08/08 روز شنبه ساعت 16 تمدید شده است.

***اصلاحیه 2: عدم الزام سوابق کاری در رشته ها

داوطلبین گرامی در رشته های موجود در جدول رشته ها ، سوابق کاری الزامی نمی باشد.

تمدید: داوطلبین گرامی با توجه به اصلاحیه شرایط سنی،  ثبت نام  و ویرایش اطلاعات آگهی جذب نیرو (تامین نیروی ستاد تهران شرکت ملی صنایع مس ایران تا تاریخ 1400/07/24روز شنبه ساعت 16 تمدید شده است.

***اصلاحیه1: شرایط سنی

داوطلبین گرامی شرایط سنی در مقطع فوق دیپلم به 1369/01/01 و مقاطع لیسانس و فوق لیسانس 1367/01/01 و بعد از آن تغییر یافته است.


 آگهی جذب نیرو (تامین نیروی ستاد تهران شرکت ملی صنایع مس ایران)

شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس در نظر دارد جهت تامين نيروي انساني مورد نياز ستاد تهران شرکت ملی صنایع مس ایران  از بين واجدين شرايط ، از طريق برگزاري آزمون کتبي، مصاحبه حضوري و روانشناختي در قالب قانون کار دعوت به همکاري نمايد . افراديکه متقاضي شرکت در آزمون مي باشند به آدرس اينترنتي www.karazmoon.com مرکز آزمون های تخصصی دانشگاه صنعتی شريف مراجعه  و پس از مطالعه دقيق مفاد آگهي نسبت به ثبت نام در مقطع و رشته تحصيلي مورد نظر با توجه به شرايط ذکر شده ، از تاريخ  400/06/21  لغايت 1400/06/31 اقدام نمايند.

 

ليست مقطع و رشته هاي آزمون جهت ارائه خدمات تامین نیرو  در  ستاد تهران شرکت ملی صنایع مس ایران

ردیف

مقطع تحصیلی

رشته تحصیلی

تعداد

جنسیت

توضیحات(اولویت ها)

1

فوق دیپلم

امور اداری و مدیریت

6

مرد/زن

تسلط کامل به نرم‌افزارهای office و مسلط به اصول بایگانی و زبان انگلیسی

2

لیسانس

برق قدرت

1

مرد

-

حسابداری

1

مرد

-

عمران

1

مرد

-

مدیریت بازرگانی

7

مرد

تسلط کامل به زبان انگلیسی (مکالمه ،  ترجمه و ...)

مکانیک (مکانیک/سیالات/جامدات)

1

مرد

-

مهندسی صنایع (صنایع/برنامه ریزی و تحلیلسیستم/تکنولوژی صنعتی/تولید صنعتی)

5

مرد

-

کامپیوتر - نرم‌افزار

1

مرد

-

3

فوق لیسانس

مدیریت بازرگانی

2

مرد

 تسلط کامل به زبان انگلیسی (مکالمه ، ترجمه و ..)

معدن - استخراج

1

مرد

-

حسابداری

1

مرد

-

مهندسی صنایع

3

مرد/زن

-

جمع کل

30

- 

 


الف: شرايط عمومی شرکت در آزمون

1-     تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران

2-     تدين به دين مبين اسلام يا يکي از اديان رسمي کشور مصرّح در قانون اساسي

3-     دارا بودن کارت پايان خدمت وظيفه عمومي ويا معافيت دائم (براي متقاضيان مرد) 

4-    عدم اشتهار به فساد اخلاقي، نداشتن سابقه محکوميت و سوء پيشينه کيفري که موجب محروميت از حقوق اجتماعي شده باشد (با تأييد مراجع ذي‌صلاح(

5-     فراغت کامل تحصیلی (داشتن مدرک فارغ­ التحصیلی) در مقطع مورد نياز به هنگام ثبت نام 

6-     عدم اشتغال به تحصیل در مقطع مورد نیاز در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی به هنگام ثبت نام

7-      عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کليه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

8-     داشتن تندرستي و توانايي کامل جسمي و رواني به تاييد امور ایمنی و بهداشت شرکت

9-     داشتن حداقل معدل کل تحصیلی 13 برای کلیه متقاضیان 

 10-   حداكثر سن قابل قبول بدون احتساب مدت خدمت سربازی  براي داوطلبين فوق ديپلم متولدین   1369/01/01 و بعد از آن و داوطلبين ليسانس و فوق لیسانس  متولدین  1367/01/01و بعد از آن  می باشد. ( بدیهی است داشتن شرایط جسمانی و تندرستی مناسب از اولویت های  جذب می باشد.)

 تبصره 1 : سوابق كار معتبر و مرتبط با شغل مورد تقاضا كه به تاييد سازمان تامين اجتماعي رسيده باشد (حداكثر به مدت 12 سال ) و همچنين مدت زمان خدمت سربازي (حداكثر به مدت 2 سال ) به حداكثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد .

توضیحات مهم جهت کلیه شرکت کنندگان:

1       متقاضیان از تمامی استانها و شهرستانهای کشور می توانند در این آزمون شرکت کنند(شرکت مهندسی معدنی نوآوران هیچ گونه تعهدی در قبال اسکان پذیرفته شدگان نخواهد داشت)

2       به اطلاعات ناقص و خلاف  واقع ارائه شده به هنگام ثبت نام نهایی ترتیب اثر داده نخواهد شد و چنانچه افراد مذکور در هر یک از مراحل قبول شوند از ادامه به کارگیری ذیربط جلوگیری به عمل خواهد آمد.لذا شایسته است در تکمیل و ارسال اطلاعات و مدارک درخواستی دقت لازم را به عمل آورید.

3    متقاضيان صرفاً در يك مقطع تحصيلي و گزینه های ارائه شده  مجاز به شركت در آزمون مي باشند .

4    پذيرفته‌ شدگان نهايي تابع قانون کار و تأمين اجتماعي خواهند بود.

5    تاييد سلامت و توانايي كامل جسمي و رواني پذيرفته شدگان بر عهده واحد طب كار شركت مي باشد.

6   با توجه به اينکه پذيرش افراد براي مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصيلات اعلام شده مي باشد لذا پذيرفته شدگان نهايي صرفاً با شرايط و مدرک تحصيلي پذيرش شده (حداقل ۱۰ سال با همان مدرک تحصيلي پذيرش شده) مشغول به فعالیت می گردند.

7  در مواردي كه در يك خانواده دو نفر شامل شرايط شركت در آزمون مي باشند ، در صورت استفاده از سهمیه تنها يك نفر پذيرفته خواهد شد.(شامل همسر و خواهر یا برادر

8-       سهميه ايثارگران 25 درصد شامل : جانبازان ، آزادگان و همسر و فرزندان شهدا ، همسر و فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آزادگان داراي يك سال اسارت ، خواهر و برادر شهدا مي باشد و سهميه ايثارگران 5 درصد شامل رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنها و فرزندان جانبازان زير 25 درصد و فرزندان آزادگان كمتر از يك سال اسارت مي باشد . (مشروط به كسب حداقل 60 درصد ميانگين نمرات پذيرفته شدگان در هر مقطع تحصيلي یک برابر ظرفیت ) ، بديهي است تنها يكي از فرزندان خانواده هر ايثارگر از سهميه مربوط برخوردار خواهد گرديد. 

توجه :  سهمیه موارد مذکور ( به استثاء فرزندان شهدا و مفقو دین الاثر ) تنها به یکی از فرزندان تعلق خواهد گرفت به شرط آنکه در سال های قبل هیچ یک از اعضای خانواده از سهمیه استفاده نکرده باشد.

9-      تاييديه مدت حضور داوطلبانه اختياري در جبهه ها با معاونت نيروي انساني سازمان بسيج مستضعفين سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و معاونت توسعه و منابع جهاد كشاورزي و سازمان ارتش جمهوری اسلامی ایران  مي باشد  و ساير مراجع مورد تاييد نمي باشد . 

10-   فرزندان بازنشستگان مس، فرزندان حوادث ناشی از کار مس و فرزندان ازكارافتادگان ناشی از کار و غیر ناشی از کار مس و  خود كاركنان ( خود داوطلب)  كه در شركت هاي پيمانكاري و پروژه هاي طرف قرارداد شرکت ملی صنایع مس ایران خدمت نموده اند بسته به رشته امتحانی دارای سهمیه می باشند ،  بدیهی است تنها یکی از فرزندان خانواده های مذکور از سهمیه مربوطه برخوردار خواهند گردید.

11-  ملاک ارائه مدارک صرفا از طریق سایت کارآزمون  و  تا پایان مدت ثبت نام می باشد . بدیهی است ارائه هر گونه مدرکی بعد از پایان مدت ثبت نام بلا اثر و قابل رسیدگی نمی باشد. 

12-  لازم به ذکر است شروع به کار و محل جغرافیایی خدمت افراد بنابر تشخیص شرکت می باشد.

13- لازم به ذکر است افراد دارای سابقه کار مرتبط در کلیه مقاطع و رشته های آزمون در مصاحبه دارای الویت می باشند


ب : نحوه ثبت نام و مهلت آن 

داوطلبان پس از مطالعه دقيق آگهي و شرايط مندرج در آن حداكثر تا پايان روز 1400/06/31فرصت خواهند داشت به ترتيب ذيل براي شركت در آزمون ثبت نام نمايند . 

1-   واريز مبلغ1،300،000ريال (یک میلیون و سیصد هزار ريال) به صورت الكترونيكي و بانكي از طريق درگاه پرداخت الكترونيكي دانشگاه صنعتي شريف به عنوان حق ثبت نام .

توجه : وجه واريزي به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد .

2-   داوطلب مي بايست موارد زير را اسكن و فايل مربوطه را در هنگام ثبت نام به همراه داشته باشد و در سایت ثبت نام بارگذاری نماید:

1- عكس داوطلب (سايز 4*3)

2- گواهي فراغت از تحصيل(مدرک تحصیلی باید دارای معدل باشد)

3- كارت ملي

4- شناسنامه

5- كارت پايان خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت دائم (براي متقاضيان مرد) 

6- مدارك سوابق پرداخت حق بيمه و مرتبط كه به تاييد سازمان تامين اجتماعي رسيده باشد. نام شعبه و  کارگاه و جزییات سوابق کار به طورکامل  قید شده باشدفایل به صورت pdf بارگذاری شود)جدول سوابق کاری مشابه نمونه ارائه شده در انتهای آگهی ارسال گردد.

تبصره 2: کسانیکه دارای سابقه کار در شرکت های پیمانکاری و پروژه های طرف قرارداد شرکت ملی صنایع مس ایران می باشند، می بایستی سوابق پرداخت حق بیمه خود را به تائید بخش کارگزینی یکی از مجتمع های شرکت ملی صنایع مس ایران برسانند.

7- مدارك و مستندات ايثارگري

8- مدارك  و مستندات بازنشستگي مس ، حوادث ناشی از کار در مس و از كارافتادگي والدين  ناشی از کار و غیر ناشی از کار در شرکت مس 

 

*توجه: منظور از شرکت، شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس  می باشد. 

توجه : حجم عكس نبايد بيشتر از 40 كيلوبايت و ساير موارد اسكن شده نيز نبايد بيشتر از 200 كيلوبايت باشد .

ساير توضيحات :

1-   ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرمت موجود به طور صحيح و دقيق و دريافت كد رهگيري پس از اتمام مراحل ثبت نام اينترنتي ضروري مي باشد . (دريافت كد رهگيري به منزله تاييد نهايي ثبت نام نمي باشد)

2- داوطلبان بايد حداقل 3 روز پس از ثبت نام به سايت مذكور مراجعه كرده و با ورود كد رهگيري از وضعيت ثبت نام نهايي خود مطلع شوند و نسبت به چاپ تاييديه نهايي ثبت نام خود اقدام نمايند .

3- لازم است داوطلبان گرامي در مرحله ثبت نام اينترنتي در تكميل اطلاعات دقت نمايند . مسئوليت درستي اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتايج مرحله اول آزمون ، دعوت شدگان براي مصاحبه بايستي اصل مدارك خواسته شده و كپي آنها را به همراه داشته باشند . بديهي است در هر يك از مراحل آزمون ، مصاحبه و اعلام نتايج و حتي پس از بكارگيري چنانچه مغايرتي بين اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدارك مشاهده شود ، ضمن ممانعت از ادامه كار ، اقدام قانوني لازم صورت خواهد پذيرفت .

4         هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در یکی از آزمون ها و  یک مقطع ، رشته و گرایش را دارد.

5         متقاضيان بر اساس ضوابط و مقررات قانون كار به صورت قرارداد تامين نيرو جذب مي گردند. 

6        چنانچه در هر مرحله از جذب و در هر زمان محرز شود متقاضي به اشتباه و يا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي مي باشد از انجام مراحل بعدي محروم و از روند جذب حذف خواهد شد.

7       جذب افراد داراي معافيت پزشكي در صورت قبولي پس از تائيد مركز طب صنعتي و در صورت انطباق با شرايط شغل امكان پذير مي باشد.

8       داوطلب با علم و آگاهي كامل از شرايط و نحوه ي ثبت نام ،در صورت ثبت نام در آزمون بدون داشتن شرايط آگهي حق هر گونه اعتراض نسبت به پرداخت وجه ثبت نام را نخواهد داشت

ج : دريافت كارت آزمون

1-      دريافت كارت از طريق سايت کارآزمون طبق كد رهگيري ارائه شده ، امكان پذير است .

2-     محل و زمان دقيق آزمون همزمان با دريافت كارت در سايت قابل مشاهده است .

 

د : نحوه برگزاري آزمون

1-     آزمون به صورت چهار گزينه اي و با احتساب نمره منفي براي پاسخ هاي نادرست برگزار مي گردد .

2-   آزمون مقاطع فوق ديپلم و بالاتر شامل 50 سوال عمومي و 50 سوال تخصصي مي باشد . سوالات عمومي شامل معارف اسلامي ، علوم اجتماعي ، زبان و ادبيات فارسي و زبان انگليسي و فن آوري اطلاعات و سوالات تخصصي شامل دروس تحصيلي تخصصي رشته دانشگاهي مورد نظر خواهد بود . (منابع تخصصي در بخش ثبت نام موجود مي باشد)

تبصره 2: اقليت هاي مذهبي از پاسخگويي به سوالات معارف اسلامي معاف مي باشند و امتياز آن در ساير موارد آزمون توزيع مي شود .

ه : اعلام نتايج آزمون

در بخش آزمون در کلیه رشته ها به تعداد 3 برابر ظرفیت از بين افرادي كه حائز بيشترين امتياز در آزمون گرديده اند جهت مصاحبه معرفي خواهند گرديد . در هر رشته نتايج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاري مصاحبه متعاقباً از طريق سايت مذكور www.karazmoonn.com اعلام خواهد شد . داوطلبان در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر مي توانند با شماره تلفن 66560465-66530043-021 تماس حاصل نمايند .


داوطلب گرامی جهت مشاهده اطلاعات ثبت شده در آزمون (تامین نیروی ستاد تهران شرکت ملی صنایع مس ایران) کلیک کنید