☶ آگهی جذب نیرو شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان- اعلام نتایج مصاحبه


اعلام نتایج اولیه

داوطلب گرامی جهت مشاهده اعلام نتیجه آزمون شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان کلیک کنید

برگزاری آزمون
داوطلبین گرامی زمان آزمون شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان مورخ 1400/07/29 روز پنجشنبه در شهر تهران می باشد. زمان و وآدرس دقیق حوزه همراه با کارت ورود به جلسه ی آزمون روز یکشنبه 1400/07/25 در سایت کارآزمون قابل مشاهده خواهد بود.
دریافت کارت

داوطلب گرامی جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان کلیک کنید

آگهی استخدام

داوطلبین گرامی ثبت نام و ویرایش اطلاعات  آگهی جذب نیرو شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ روز دوشنبه ساعت ۱۶ تمدید شده است.

آگهی جذب نیرو شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان

شرکت مهندسی اکتشافی پویا مس ایرانیان (سهامي خاص) در نظر دارد جهت تامين نيروي انساني مورد نياز خود  به منظور ارائه خدمات به شرکت ملی صنایع مس ایران از بين واجدين شرايط  (مرد/ زن)، از طريق برگزاري آزمون کتبي، مصاحبه حضوري و روانشناختي در قالب قانون کار دعوت به همکاري نمايد . افراديکه متقاضي شرکت در آزمون مي باشند به آدرس اينترنتي www.karazmoon.com مرکز آزمون های تخصصی دانشگاه صنعتی شريف مراجعه  و پس از مطالعه دقيق مفاد آگهي نسبت به ثبت نام در مقطع و رشته تحصيلي مورد نظر با توجه به شرايط ذکر شده ، از تاريخ1400/06/13 لغايت1400/06/27 اقدام نمايند.


محل کار افراد تهران، کرمان، آذربایجان غربی و شرقی و برخی از استان های دیگر کشور می باشد.


 ضمنا متقاضیان از تمامی استانها و شهرستانهای کشور می توانند در این آزمون شرکت کنند.


 

ليست پرسنل مورد نیاز                          

ردیف

مقطع تحصیلی

رشته تحصیلی

تعداد

جنسیت

نوع تخصص

توضیحات

1

دیپلم و فوق دیپلم 

فنی/ریاضی/تجربی

90

مرد

کمک حفار

-

2

فوق دیپلم و لیسانس

معدن، زمین شناسی، مکانیک

45

مرد

حفار

-

مکانیک و فنی

4

مرد

سرویس کار

-

3

لیسانس

صنایع یا معدن

2

مرد

دفتر فنی و کنترل پروژه

تهران

مدیریت صنعتی و صنایع 

1

مرد

مسئول انبار و سفارشات

حومه تهران

4

لیسانس و فوق لیسانس

 

معدن و زمین شناسی

4

مرد

سرحفار

5 سال سابقه کار مرتبط

معدن و زمین شناسی

4

مرد

کارشناس فنی معدن

2 سال سابقه کار مرتبط

مهندسی مکانیک

4

مرد

مکانیک- هیدرولیک کار

-

مهندسی مکانیک، صنایع

1

مرد

کارشناس نت ماشین آلات و نگهداری مسلط به کامپیوتر

تهران

بازرگانی ، صنایع

1

مرد/زن

کارشناس بازرگانی

تهران (مسلط به زبان انگلیسی)

مدیریت

1

مرد/زن

کارشناس اداری

تهران

5

فوق لیسانس

حسابداری

2

مرد/زن

حسابداری

تهران

مهندس ایمنی صنعتی

1

مرد

مهندسی ایمنی صنعتی و بازرس فنی

تهران

جمع 

160

 

الف: شرايط عمومی شرکت در آزمون

1-     تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران

2-     تدين به دين مبين اسلام يا يکي از اديان رسمي کشور مصرّح در قانون اساسي

3-     دارا بودن کارت پايان خدمت وظيفه عمومي ويا معافيت دائم (براي متقاضيان مرد) 

4-   عدم اشتهار به فساد اخلاقي، نداشتن سابقه محکوميت و سوء پيشينه کيفري که موجب محروميت از حقوق اجتماعي شده باشد (با تأييد مراجع ذي‌صلاح(

5-     فراغت کامل تحصیلی (داشتن مدرک فارغ­ التحصیلی) در مقطع مورد نياز به هنگام ثبت نام 

6-عدم اشتغال به تحصیل در مقطع مورد نیاز در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی به هنگام ثبت نام

7-     داشتن تندرستي و توانايي کامل جسمي و رواني به تاييد امور ایمنی و بهداشت شرکت

8-   حداكثر سن قابل قبول بدون احتساب مدت خدمت سربازی  براي داوطلبين ديپلم 29  سال(71/06/27 و بعد از آن) ، داوطلبين فوق ديپلم 31 سال(69/06/27 و بعد از آن) ، داوطلبين ليسانس  33 سال (67/06/27 و بعد از آن) و داوطلبین فوق لیسانس 35 سال تمام(65/06/27 و بعد از آن)  می باشد. .

 تبصره 1 : سوابق كار معتبر و مرتبط كه به تاييد سازمان تامين اجتماعي رسيده باشد (حداكثر به مدت 15 سال ) و همچنين مدت زمان خدمت سربازي (حداكثر به مدت 2 سال ) به حداكثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد .

تبصره 2 :حداکثر سن ایثارگران (آزادگان،جانبازان، رزمندگان و فرزندان شهدا و  مفقود الاثر )مطابق قوانین زیر خواهد بود:

- جانبازان،آزاگان، فرزندان و همسران شهدا ، فرزندان و همسران  25 درصد به بالا و فرزندان وهمسر آزادگانی که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند ،و رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

- افراد خانواده معظم شهدا(شامل پدر ، مادر،خواهر وبرادر) تا میزان 5سال.

- رزمند گان کمتر از 6 ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور داوطلبانه در جبهه.

9- متقاضیان از تمامی استانها و شهرستانهای کشور می توانند در این آزمون شرکت کنند.

 

توضیحات مهم جهت کلیه شرکت کنندگان:

1-      اسکان و تهیه غذا در سایت های اکتشافی (به غیر از کارمندان تهران) به عهده شرکت می باشد. 

2-      به اطلاعات ناقص و خلاف  واقع ارائه شده به هنگام ثبت نام نهایی ترتیب اثر داده نخواهد شد و چنانچه افراد مذکور در هر یک از مراحل قبول شوند از ادامه به کارگیری ذیربط جلوگیری به عمل خواهد آمد.لذا شایسته است در تکمیل و ارسال اطلاعات و مدارک درخواستی دقت لازم را به عمل آورید.

3        متقاضيان صرفاً در يك مقطع تحصيلي و گزینه های ارائه شده  مجاز به شركت در آزمون مي باشند .

4        - پذيرفته‌ شدگان نهايي تابع قانون کار و تأمين اجتماعي خواهند بود.

5         تاييد سلامت و توانايي كامل جسمي و رواني پذيرفته شدگان بر عهده واحد طب كار شركت مي باشد.

6        -  با توجه به اينکه پذيرش افراد براي مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصيلات اعلام شده مي باشد لذا پذيرفته شدگان نهايي صرفاً با شرايط و مدرک تحصيلي پذيرش شده (حداقل ۱۰ سال با همان مدرک تحصيلي پذيرش شده) به کار در شرکت مهندسی اکتشافی پویا مس ایرانیان بر اساس تعهد محضری اخذ شده  مشغول به فعالیت می گردند.

7         سهميه ايثارگران 25 درصد شامل :جانبازان ، آزادگان و همسر و فرزندان شهدا ، همسر و فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آزادگان داراي يك سال اسارت ، خواهر و برادر شهدا مي باشد و سهميه ايثارگران 5 درصد شامل رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنها و فرزندان جانبازان زير 25 درصد و فرزندان آزادگان كمتر از يك سال اسارت مي باشد . (مشروط به كسب حداقل 70 درصد ميانگين نمرات پذيرفته شدگان در هر مقطع تحصيلي یک برابر ظرفیت ) ، بديهي است تنها يكي از فرزندان خانواده هر ايثارگر از سهميه مربوط برخوردار خواهد گرديد . 

توجه :  سهمیه موارد مذکور ( به استثاء فرزندان شهدا و مفقو دین الاثر ) تنها به یکی از فرزندان تعلق خواهد گرفت به شرط آنکه در سال های قبل هیچ یک از اعضای خانواده از سهمیه استفاده نکرده باشد.

8-      تاييديه مدت حضور داوطلبانه اختياري در جبهه ها با معاونت نيروي انساني سازمان بسيج مستضعفين سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و معاونت توسعه و منابع جهاد كشاورزي و سازمان ارتش جمهوری اسلامی ایران  مي باشد  و ساير مراجع مورد تاييد نمي باشد . 

9-      ملاک ارائه مدارک صرفا از طریق سایت کارآزمون  و  تا پایان مدت ثبت نام می باشد . بدیهی است ارائه هر گونه مدرکی بعد از پایان مدت ثبت نام بلا اثر و قابل رسیدگی نمی باشد. 

10-  لازم به ذکر است محل جغرافیایی خدمت افراد بنابر تشخیص شرکت مهندسی اکتشافی پویا مس ایرانیان خواهد بود.


ب : نحوه ثبت نام و مهلت آن 

داوطلبان پس از مطالعه دقيق آگهي و شرايط مندرج در آن حداكثر تا پايان روز 1400/06/27فرصت خواهند داشت به ترتيب ذيل براي شركت در آزمون ثبت نام نمايند . 

1-   واريز مبلغ1،300،000ريال (یک میلیون و سیصد هزار ريال) به صورت الكترونيكي و بانكي از طريق درگاه پرداخت الكترونيكي دانشگاه صنعتي شريف به عنوان حق ثبت نام .

توجه : وجه واريزي به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد .

2-   داوطلب مي بايست موارد زير را اسكن و فايل مربوطه را در هنگام ثبت نام به همراه داشته باشد و در سایت ثبت نام بارگذاری نماید:

1- عكس داوطلب (سايز 4*3)

2- گواهي فراغت از تحصيل

3- كارت ملي

4- شناسنامه

5- كارت پايان خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت دائم (براي متقاضيان مرد) 

6- مدارك سوابق پرداخت حق بيمه و مرتبط كه به تاييد سازمان تامين اجتماعي رسيده باشد. نام شعبه و  کارگاه و جزییات سوابق کار به طورکامل  قید شده باشدفایل به صورت pdf بارگذاری شود)جدول سوابق کاری مشابه نمونه ارائه شده در انتهای آگهی ارسال گردد.

7- مدارك و مستندات ايثارگري 

 

*توجه: منظور از شرکت، شرکت مهندسی اکتشافی پویا مس ایرانیان می باشد. 

توجه : حجم عكس نبايد بيشتر از 40 كيلوبايت و ساير موارد اسكن شده نيز نبايد بيشتر از 200 كيلوبايت باشد .

ساير توضيحات :

1-   ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرمت موجود به طور صحيح و دقيق و دريافت كد رهگيري پس از اتمام مراحل ثبت نام اينترنتي ضروري مي باشد . (دريافت كد رهگيري به منزله تاييد نهايي ثبت نام نمي باشد)

2- داوطلبان بايد حداقل 3 روز پس از ثبت نام به سايت مذكور مراجعه كرده و با ورود كد رهگيري از وضعيت ثبت نام نهايي خود مطلع شوند و نسبت به چاپ تاييديه نهايي ثبت نام خود اقدام نمايند .

3- لازم است داوطلبان گرامي در مرحله ثبت نام اينترنتي در تكميل اطلاعات دقت نمايند . مسئوليت درستي اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتايج مرحله اول آزمون ، دعوت شدگان براي مصاحبه بايستي اصل مدارك خواسته شده و كپي آنها را به همراه داشته باشند . بديهي است در هر يك از مراحل آزمون ، مصاحبه و اعلام نتايج و حتي پس از بكارگيري چنانچه مغايرتي بين اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدارك مشاهده شود ، ضمن ممانعت از ادامه كار ، اقدام قانوني لازم صورت خواهد پذيرفت .

4- هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در یکی از آزمون ها و  یک مقطع ، رشته و گرایش را دارد.

5- متقاضيان بر اساس ضوابط و مقررات قانون كار به صورت قرارداد تامين نيرو جذب مي گردند. 

6- چنانچه در هر مرحله از جذب و در هر زمان محرز شود متقاضي به اشتباه و يا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي مي باشد از انجام مراحل بعدي محروم و از روند جذب حذف خواهد شد.

7- جذب افراد داراي معافيت پزشكي در صورت قبولي پس از تائيد مركز طب صنعتي و در صورت انطباق با شرايط شغل امكان پذير مي باشد.

8- داوطلب با علم و آگاهي كامل از شرايط و نحوه ي ثبت نام ،در صورت ثبت نام در آزمون بدون داشتن شرايط آگهي حق هر گونه اعتراض نسبت به پرداخت وجه ثبت نام را نخواهد داشت.

 

ج : دريافت كارت آزمون

1-      دريافت كارت از طريق سايت کارآزمون طبق كد رهگيري ارائه شده ، امكان پذير است .

2-     محل و زمان دقيق آزمون همزمان با دريافت كارت در سايت قابل مشاهده است .

 

د : نحوه برگزاري آزمون

1-     آزمون به صورت چهار گزينه اي و با احتساب نمره منفي براي پاسخ هاي نادرست برگزار مي گردد .

2-   آزمون مقطع ديپلم شامل 100 سوال در زمينه معارف اسلامي ، علوم اجتماعي ، زبان و ادبيات فارسي ، رياضي ، هوش و زبان انگليسي و فناوری اطلاعات مي باشد .

3-   آزمون مقاطع فوق ديپلم و بالاتر شامل 50 سوال عمومي و 50 سوال تخصصي مي باشد . سوالات عمومي شامل معارف اسلامي ، علوم اجتماعي ، زبان و ادبيات فارسي و زبان انگليسي و فن آوري اطلاعات و سوالات تخصصي شامل دروس تحصيلي تخصصي رشته دانشگاهي مورد نظر خواهد بود . (منابع تخصصي در بخش ثبت نام موجود مي باشد)

تبصره 10: اقليت هاي مذهبي از پاسخگويي به سوالات معارف اسلامي معاف مي باشند و امتياز آن در ساير موارد آزمون توزيع مي شود .


ه : اعلام نتايج آزمون

نتايج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاري مصاحبه متعاقباً از طريق سايت مذكور   (www.karazmoon.com)  اعلام خواهد شد. داوطلبان در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره تلفن 66560465 -66530043- 021  تماس حاصل نمايند.


داوطلب گرامی جهت مشاهده اطلاعات ثبت شده در آزمون شرکت اکتشافات پویا مس ایرانیان کلیک کنید